Přihlášení

Jméno:
Heslo:
Nová registrace  |  Zapomenuté heslo

LÉTO V RYTMU DOBRÉ VŮLE

Cena: zdarma
Inzerent: Markéta Kracíková, DiS.
Telefon: 731 549 777 E-mail: dobrovolnici.charitapi@seznam.cz
Obec: Písek Rubrika: Dobrovolnická práce
Zveřejněno: 5. 6. 2018 Zobrazeno: 77×

Nabídka  aktivit pro dobrovolníky během července a srpna aneb LÉTO V RYTMU DOBRÉ VŮLE:

1. Táboroví vedoucí pro organizaci Švagr (viz letáček, www.svagr.net), vhodné pro 17+, žádné předchozí zkušenosti nejsou požadované – na místě je tým, který Vás podpoří a vše vysvětlí. Doprava,pobyt a strava ZDARMA.

2. Asistenti vedoucích pro Klub krteček v Písku (viz letáček, www.krtecek-pi.cz), vhodné pro 15+, žádné předchozí zkušenosti nejsou požadované – budete mít na starost volnočasové aktivity s dětmi se zdravotním postižením, téma táboru je "Krteček ve světě včel". Doprava,pobyt a strava ZDARMA.

3. Lektor Klubu míčových her pro děti navštěvující nízkoprahový klub Naděje Písek na Nábřeží 1. máje. Každé úterý od 13-15h. Klub probíhá 10.7.-28.8. a můžete se k nám připojit kdykoliv.

4. Skupinové předčítání v Seniorském domě a v Alzheimercentru v domluvených termínech. V SD probíhá čtení v úterý a ve středu (týden/týden), vždy od 14h. V Alzhemercentru každý týden pondělí a čtvrtek, vždy od 14,30h. Tato aktivita zabere 30-45min, připojit se můžete kdykoliv a vybrat si např. jen jeden den.

Těšíme se na Vás!

Foto k inzerátuFoto k inzerátu

Pro vložení vlastní inzerce se nejprve přihlašte ke svému účtu.

Nejste-li registrovaným uživatelem, zaregistrujte se zde. Registrace je jednoduchá a rychlá.

Přečtěte si a dodržujte Pravidla inzerování.