O co vlastně jde.

Obecné informaci o Písecké SODĚ - k čemu je dobré toto fórum

O co vlastně jde.

Příspěvekod Martin Zborník » pát 17. kvě 2013 0:30:24

V současnosti se nacházíte v testovací verzi nově vznikajícího otevřeného fóra s názvem Písecká SODA. Jak již název sám napovídá jedná se o otevřený necenzurovaný prostor pro vaše vyjadřování k místním tématům. Vítáni jsou věcná témata, vlastní názory a postoje, pochvala, oprávněná kritika, nadhled, rozhled, i tématický vhled, ale také ironie, nadsázku či satira. Za obsah vašich příspěvků však neneseme žádnou odpovědnost. Pokud se však někdo bude na Písecké SODĚ chovat jako v žumpě, budeme na základě vašich upozornění tyto případy nemilosrdně korigovat, nebo i zakazovat přístup z autorských IP adres.

Jedná se dceřiný projekt portálu Písecký svět provozovaného na www.piseckysvet.cz. Písecká SODA vznikla v březnu 2013 jako dočasná snaha nahradit výpadek vzniklý nezákonným odpojením našeho webu http://www.piseckysvet.cz ze strany webhostingu pana Slepičky na http://www.zelenyweb.cz . Přes veškeré naše snahy domluva o opětovném zprovoznění webu bohužel nebyla možná, i když jsme měli předplaceny webhostingové služeby do května 2013.

Dne 29.4.2013 byla spuštěna nová verze webu www.piseckysvet.cz . Přesto i nadále si myslíme, že Píseckou SODU, jako samostatné fórum má smysl nadále provozovat. Od Píseckého světa se odlišuje především tím, že k publikování jakýchkoli názorů a jejich komentování není vyžadována žádná registrace. Je tedy jen na vás, jestli si v této "necenzurované" formě komunikace najdete zalíbení.

Naší snahou je otevřít volný prostor pro debatu nad píseckými tématy. Na rozdíl od webu, chceme zde umožnit daleko volnější diskusi a přístup i pro neregistrované uživatele. Myslíme si že to má smysl i přes veškerá s tím spojená rizika. Jediná podmínka je dodržovat základní principy slušnosti, ohleduplnosti a pravdivosti. Vyhrazujeme si právo veškeré nevhodné příspěvky kdykoli z fóra smazat. O nevhodnosti rozhoduje naše redakce a to i na základě vašich upozornění. Nepřijatelné jsou zejména veškeré prokazatelně lživé, urážlivé, vulgární a zejména protizákonné příspěvky.
Podle potřeby budou dále vaše témata podle obsahu následně uspořádány do případných dalších podkategorií. O přesunu zařazení má právo rozhodnout naše redakce.


Naposledy oživil Martin Zborník v pát 17. kvě 2013 0:30:24
Redaktor Píseckého světa http://www.piseckysvet.cz, moderátor diskuse na fóru
Uživatelský avatar
Martin Zborník
 
Příspěvky: 8
Registrován: stř 27. bře 2013 2:10:43

Zpět na O Písecké SODĚ

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron