Přihlášení

Znouzectnosti budou v Podčáře sekundovat 200 zbraní

2. 12. 2018 | Zbyněk Konvička | Diskuze (0) | Kultura

Na 8. prosince si rozhodně udělejte čas a vypravte se do Divadla Pod čarou na koncert stálice naší klubové scény, plzeňské kultovní party Znouzectnost. Ta právě oslavila 32 let od svého prvního koncertu a stále si udržuje početnou základnu věrných fanoušků. Sekundovat jí bude domácí kapela 200 zbraní fungující již 26 let.

Znouzectnost je píseckému publiku dobře známá, neboť je častým hostem, jak klubu samotného, tak bývá často i na line-up festivalu Rockem proti rakovině v Ražicích. Jeho členové se jako solitéři objevují v programu Podčáry i jako písničkáři, nejčastěji kytarista Déma se svými zhudebnělými plzeňskými pověstmi, ale i Golda, který v galerii klubu vystavoval i své koncertní plakáty. V době adventu si užijete Znouzi kompletní. V playlistu patrně nebudou chybět již zlidovělé hitovky Krysař, Hoří, Zlatý hřebík noci či Bastila, podobně jako průřez všemi jejich alby a rozsáhlým repertoárem desítek písní.

200 zbraní nemusíme píseckému publiku nejspíš blíže představovat. Máza a spol. jsou jistotou toho, že se rozhodně nebudete nudit a kapela vám svými texty i hláškami mezi písněmi pořádně potrápí vaše bránice. Přestože Zbraně doposud vydali pouze dvě oficiální alba a před tím jedno demo, jejich fanoušci je zkrátka milují.

Předprodej vstupenek za 150 korun je k dispozici online nebo na baru v Podčáře.  Na místě bude vstupné 190 korun. Držitelé klubové karty zaplatí 100 korun.

www.znc.cz

200 zbraní na souncloudbandzone.cz

UDÁLOST NA FACEBOOKU

KRYSAŘ

TROSEČNÍCI

PROTI VŠEM – nová pecka

 

200 ZBRANÍ – ZKAŽENEJ VKUS

0
0

Diskuze k článku +

Článek zatím nikdo nekomentoval – buďte první!

Nový komentář k článku

Pro zapojení do diskuze se nejprve přihlašte ke svému účtu.

Nejste-li registrovaným uživatelem, zaregistrujte se zde. Registrace je jednoduchá a rychlá.