Přihlášení

Co bude s Průšou? - 2. díl

13. 10. 2010 | Martin Zborník | Diskuze (3) | PÍSECKÝ HYDEPARK

JUDr. Luboš Průša - foto Zdena Jelenová

Současná funkce ředitele krajského úřadu je neslučitelná s výkonem mandátu zastupitele, radního ani starosty či místostarosty ve městě Písku. Přinášíme tedy přímé vyjádření JUDr. Luboše Průši, která zazněla na předvolební debatě konané 11.10.2010 ve Sladovně.

Přinášíme nekrácený audiozáznam odpovědi na tuto otázku.
 

Související články s debatami k tématu

Dokumenty k článku

0
0

Diskuze k článku +

10. 11. 2010 (11:10)  –  JUDr.Josef Šlehobr

0
0

Zdá se to jako zásah z HŮRY, že právě dnes byla zveřejněna informace, že Písek definitivně prohrál spor s pojišťovnou o 40 mil. korun ze povodně v roce 2002 a včera byl zveřejněn článek JUDr. Průši jak chce být zastupitelem a z lavice opozice přísně sleovat plnění projektů. Těm kteří JUDr. Průšu volili chci jen připomenout,, že jeho spor s pojišťovnou stál Město Písek 8 mil. Kč ještě před tím posledním aktem t.j. dovoláním k NS ČR, že za jeho starostování došlo k projektu KULTURNÍ DŮM jehož miliony ještě splácíme a při tom odbor majetku města nevěděl, že je divadlo na spadnutí. Za jeho starostování získali někteří úředníci takovou moc, že byla radnice v následujícím období kritizována ze všech stran z prava i leva i od podnikatelů protekcionizmus právě ve vzpomínaných projektech.

Odpovědět

10. 11. 2010 (13:12)  –  Josef Kovařík

0
0

Již při přípravě a zahájení soudního sporu jsem slyšel z dobře informovaných odborných kruhů , že město Písek prohraje. Důvod: uzavřená pojistná smlouva se vzniklou pojistnou situací nepočítala. Ve vedení města však převážil jiný právní názor. Jak je vidět, tak předložené závěry zastupitelům a účelová mediální prezentace nic nezměnila. Více jak 8 mil. je pomníkem, který však nikdo nebude uctívat. Vše podle zákona a nikdo není vinen ( dva právníci= tři různé závěry ).

Odpovědět

10. 11. 2010 (14:52)  –  jitka B.

0
0

p.Kovařík – díky za "odborné" vysvětlení.

Odpovědět

Nový komentář k článku

Pro zapojení do diskuze se nejprve přihlašte ke svému účtu.

Nejste-li registrovaným uživatelem, zaregistrujte se zde. Registrace je jednoduchá a rychlá.