Přihlášení

Helena Vondráčková přijede za měsíc do Písku nejen zazpívat.

16. 4. 2018 | Centrum kultury | Diskuze (0) | Kultura

Helena zahájila letošní rok vyprodaným koncertem v pražské O2 aréně a Písek je její druhou zastávkou na koncertním turné, které nazvala Helena DNES.

Helena vyprodala na začátku roku pražskou O2 arénu, kde zakončila oslavy svého životního jubilea ahned v březnu vyrazila na velké turné, během kterého navštíví dvacet měst v Česku a na Slovensku. Písek je její druhou zastávkou na tomto turné, které nazvala Helena DNES.

„Na turné se velmi těším. A mám radost, že na svých koncertech budu mít možnost zazpívat vedle známých hitů i spousty novinek z poslední doby, které aktuálně vyšly v kompilaci Helena DNES. Právě jejím názvem jsem se nechala inspirovat pro mé letošní turné,“ řekla Helena.

Dvouhodinový koncert bude průřez celou bohatou kariérou této české ikony populární hudby. Helena Vondráčková zazpívá své největší hity… Dlouhá noc, Proč mě nikdo nemá rád, Sladké mámení a mnoho dalších v Divadle Fráni Šrámka ve čtvrtek 17. května. Na koncertech ji doprovází kapela Charlie Band.

Ceny vstupenek jsou rozděleny do tří kategorií od 750 do 950 Kč a zakoupíte je na www.centrumkultury.cz nebo v předprodeji na pokladnách Kulturního domu a Divadle Fráni Šrámka (Senior Point).

Nenechte si ujít tento mimořádný koncert. Helena bude totiž na koncertech nejen zpívat, ale také hrát na bicí či stepovat.

Nepromeškejte koncert Heleny Vondráčkové v Divadle Fráni Šrámka 17. května od 19.00.

 

0
0

Diskuze k článku +

Článek zatím nikdo nekomentoval – buďte první!

Nový komentář k článku

Pro zapojení do diskuze se nejprve přihlašte ke svému účtu.

Nejste-li registrovaným uživatelem, zaregistrujte se zde. Registrace je jednoduchá a rychlá.