Přihlášení

Koncert kapely Urbánek a Mourek zahájí kolektivní výstavu Di s tím ven II.

10. 10. 2017 | Martina Měřičková | Diskuze (0) | Kultura

Projekt Di s tím ven vznikl s myšlenkou vytvořit otevřenou výstavu, na které bude mít možnost kdokoli vystavit své umělecké dílo. Žádná cenzura, téma ani kritéria. Prostě, Di s tím ven II. Vernisáž proběhne v Kavárně Psychiatrické nemocnice v Písku 26. října od 17 hod.

Druhým rokem se v Kavárně Psychiatrické nemocnice Písek koná kolektivní výstava Di s tím ven II., která je otevřená všem kreativním duším toužícím vystavit své dílo na veřejnosti. Představí se pestrá směs amatérských i profesionálních umělců a fotografů. pokud i Vy mezi ně patříte je stále ještě čas se se svým dílem přihlásit do 20. 10 na adrese produkcepnp@gmail.com. 

 
Po vernisáži proběhne koncert kapely URBÁNEK & MOUREK
 
Vojtěch Urbánek a Tomáš Mourek je duo písničkářů, kteří by se pro své kytary nechali i ubodat kružítkem. Během intenzivního koncertování si vyšlapali svoji cestu mezi blues a syrovým indie folkem. K jejich poznávacím znamením patří živý zvuk, autentický zpěv a vyzrálé české texty. Pokud něco na světě dokáže vykoupit hříchy této dvojice, je to debutové album URBÁNEK & MOUREK. Na nahrávce se spojili s kontrabasistou Tomášem Liškou (Pénte, Druhá tráva, Malina-Liška-Nejtek), bubeníkem Marianem Petrželou (Floex, Skinny Joe Line) a dalšími hosty. 
čerpáno z http://18600.cz/event/urbanek-mourek/
 
0
0

Diskuze k článku +

Článek zatím nikdo nekomentoval – buďte první!

Nový komentář k článku

Pro zapojení do diskuze se nejprve přihlašte ke svému účtu.

Nejste-li registrovaným uživatelem, zaregistrujte se zde. Registrace je jednoduchá a rychlá.