Přihlášení

Multižánrový OPEN AIR MUSICFEST PŘEŠTĚNICE 2016

21. 4. 2016 | Redakce PS | Diskuze (0) | Kultura

OSLAVTE ZAČÁTEK PRÁZDNIN POŘÁDNOU DÁVKOU MUZIKY! OPEN AIR MUSICFEST PŘEŠTĚNICE, to je legendární multižánrový hudební festival uprostřed jihočeských lesů, luk a strání, který patří mezi dvacítku nejprestižnějších českých hudebních festivalů. Letos se koná již 16. ročník této akce a představí se zde nejen známá hudební jména, ale prostor dostanou i nové kapely.

Festival OPEN AIR MUSICFEST PŘEŠTĚNICE se letos uskuteční 24. a 25. června, přičemž pro všechny nedočkavé je už na čtvrtek 23. června připraven festivalový večírek. Přeštěnický festival vám učaruje nejen tím, že se koná v malebné krajině jižních Čech, ale také zde panuje pohodová a rodinná atmosféra. Organizátoři akce navíc chystají opravdu nabitý program, ve kterém na třech scénách vystoupí desítky kapel různých žánrů. V pátek 24. června se můžete těšit na hvězdy české a slovenské hudební scény, jako je nejpopulárnější česká kapela současnosti – Kryštof, slovenští No Name, pop-funková skupina Monkey Business, O5 & Radeček z jesenického podhůří a nebude zde chybět ani česká kapela snů SUPERGROUP CZ. Festivalovou sobotu 25. června ozvláštní vystoupení slovenského rappera Majka Spirita s kapelou Live Band a návštěvníkům zahraje i kultovní punková skupina Visací zámek, punkmetalové Totální nasazení, nový hudební objev Thom Artway nebo populární kapela Wohnout, která v Přeštěnicích oslaví sladkých 20 let své existence a vystoupí zde se speciálním hostem – Evou Pilarovou. Na festivalu se také představí zajímavé hudební objevy včetně vítězů soutěží Šance Muzikus nebo Expedice Přeštěnice. V rámci projektu Čistý festival zde navíc vznikne nová unikátní scéna, tzv. REC.STAGE, která nabídne „recyklované“ show všech možných žánrů. Jako bonus je pro návštěvníky festivalu připraven bohatý doprovodný program v podobě divadelních a filmových představení a atraktivní exhibice bikerů Open Air Dirt Jam, která se zde bude konat již popáté. Do Přeštěnic v rámci oblíbeného projektu LiStOVáNí okolo herce Lukáše Hejlíka osobně zavítá i proslulý americký spisovatel Robert Fulghum, takže se je opravdu na co těšit.
 
Cena vstupenky na celý festival (včetně čtvrtečního festivalového večírku) je v současnosti k mání za 690,- Kč, vstupenky na jednotlivé dny stojí 450,- Kč.
Vstupenky na festival lze zakoupit v síti www.milevskem.cz, smsticket.cz, ticketart.cz, ticketportal.cz, ticketpro.cz nebo ticketstream.cz. 
 
Více informací
www.prestenice.cz
www.facebook.com/prestenice
 
0
0

Diskuze k článku +

Článek zatím nikdo nekomentoval – buďte první!

Nový komentář k článku

Pro zapojení do diskuze se nejprve přihlašte ke svému účtu.

Nejste-li registrovaným uživatelem, zaregistrujte se zde. Registrace je jednoduchá a rychlá.