Přihlášení

Naučte se doma animovat a zapojte se do výtvarné soutěže

20. 4. 2020 | Sladovna Písek | Diskuze (0) | Kultura

V uzavřené Sladovně sice utichlo radostné výskání a neustálé hemžení dětí, ale nezahálíme a na děti stále myslíme a vymýšlíme, jak nejlépe tento čas využít.

Nadále se věnujeme připrávám Sladovny a všech výstav na znovuotevření. Probíhá mnoho změn a vylepšení v oblíbených stálých výstavách.

Pracujeme také na realizaci animačního studia, které se bude otevírat v příštím roce. V souvislosti s tímto tématem jsme připravili video s animovanou instruktáží pro děti i dospělé.

Najdete ho také na Facebooku i YouTube kanálu Sladovny, nebo rovnou pod tímto odkazem https://youtu.be/-yak8t3ZTyo.

Naučte se díky němu animovat doma za použití pár věcí a vaší fantazie a podělte se s námi o svá videa, vaše animátorské začátky. Posílat je můžete přes Úschovnu (www.uschovna.cz) na adresu tomas.novotny@sladovna.cz.

Instruktážní video vzniklo v rámci rakousko-české spolupráce v projektu Animation now a za podpory Evropského fondu pro regionální rozvoj. 

 

Ve spolupráci s firmou Koh-i-noor jsme také vyhlásili výtvarnou soutěž. 

Vyzvěte děti, ať vytvoří cokoliv na téma MRAVENIŠTĚ. Mohou malovat, modelovat, lepit, stříhat, prostě cokoliv. Fantazii se meze nekladou a my to necháme plně na dětské fantazii, jakým způsobem soutěžní úkol splní. 

Finální dílo nám pošlete vyfocené e-mailem na info@sladovna.cz, připište jméno, příjmení a věk dětí. Tři nejoriginálnější nápady od nás dostanou dřevěný kufřík plný pastelek od Koh-i-noor Hardtmuth CZ v hodnotě 1.400,-Kč a rodinnou vstupenku do Sladovny. Soutěž končí 27.4.2020 ve 20h, poté vyhlásíme vítěze.

 
0
0

Diskuze k článku +

Článek zatím nikdo nekomentoval – buďte první!

Nový komentář k článku

Pro zapojení do diskuze se nejprve přihlašte ke svému účtu.

Nejste-li registrovaným uživatelem, zaregistrujte se zde. Registrace je jednoduchá a rychlá.