Přihlášení

Dobrovolníci na výměnném pobytu aneb jak to chodí v Knihovně a v Domovince

3. 6. 2016 | Petr Hladík | Diskuze (0) | Neziskovky

Ve čtvrtek 26. května se u nás v Diakonii ČCE ve středisku Blanka v Písku sešly s našimi klienty, dobrovolníky a personálem, dobrovolnice Městské knihovny Písek.

Naše dvě pracovnice je před nedávnem navštívily v prostorách Městské knihovny, kde se pravidelně scházejí a věnují se ruční výrobě krásných výrobků z látek, papíru a dalších materiálů. Všichni se při této návštěvě domluvili na společném setkání v Diakonii ČCE nad výrobou látkových soviček.

Ve čtvrtek se tato návštěva tedy uskutečnila a klienti se velice rádi zapojili dle svých možností do vyrábění. S pomocí dobrovolnic a aktivizační pracovnice šla práce všem skutečně od ruky. Toto společné setkání bylo velice příjemné a povzbuzující pro všechny zúčastněné. Pro klienty, protože měli možnost se setkat a seznámit se s dalšími milými lidmi. Pro nás, kteří se snažíme rozšířit v našich organizacích tým dobrovolníků to bylo povzbuzením, že naše práce má smysl. Nakonec i pro samotné dobrovolníky, kteří odcházeli obohaceni tím, že přispěli k radosti našich klientů a vlastně nás všech.

Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Za Diakonii Písek

Bc. Blanka Tejkalová

0
0

Diskuze k článku +

Článek zatím nikdo nekomentoval – buďte první!

Nový komentář k článku

Pro zapojení do diskuze se nejprve přihlašte ke svému účtu.

Nejste-li registrovaným uživatelem, zaregistrujte se zde. Registrace je jednoduchá a rychlá.