Přihlášení

Herec Jaroslav Dušek podpořil píseckou redakci PROPAMÁTKY

24. 3. 2016 | Zbyněk Konvička | Diskuze (0) | Neziskovky

Jaroslav Dušek gratuluje Aleši Kozákovi, řediteli Institutu pro památky a kulturu, k finančnímu daru 15 tisíc korun na činnost neziskové organizace. | Foto: Tom Droppa

Herec Jaroslav Dušek v rámci svých představení Čtyři dohody a Pátá dohoda podporuje místní neziskové organizace. V Písku si 22. března mimo jiné vybral také píseckou redakci PROPAMÁTKY a podpořil ji částkou 15 tisíc korun společně s veřejně prospěšným spolkem Anaon, se kterým dlouhodobě spolupracuje.

Podpořil tak projekt neziskové organizace Institut pro památky a kulturu, která provozuje internetový portál PROPAMÁTKY a stejnojmenný časopis. Finanční prostředky jsou určeny na náklady spojené s činností provozu redakce, která funguje jako sociální podnik a zaměstnává lidi se zdravotním hendikepem.

V představení Čtyři dohody s Jaroslavem Duškem účinkuje také psycholog a psychoterapeut Pjér la Šé´z a bubeník Zdeněk Konopásek. Na závěr za dar osobně poděkoval zakladatel a ředitel Institutu pro památky a kulturu Aleš Kozák. Věnoval Jaroslavu Duškovi časopis PROPAMÁTKY a deskovou hru Člověče, zapoj se PROPAMÁTKY.

„Podpory Jaroslava Duška si velice vážíme a těší nás jeho důvěra v naši činnost. Dar přispěje ke stabilitě naší neziskové organizace. Oblast dárcovství se snažíme aktivně rozvíjet. Naši dárci jsou zároveň sdruženi v Klubu PROPAMÁTKY, kde mohou čerpat různé výhody,“ uvedl Aleš Kozák.

Zdroj: PROPAMÁTKY

Fotogalerie k článku


0
0

Diskuze k článku +

Článek zatím nikdo nekomentoval – buďte první!

Nový komentář k článku

Pro zapojení do diskuze se nejprve přihlašte ke svému účtu.

Nejste-li registrovaným uživatelem, zaregistrujte se zde. Registrace je jednoduchá a rychlá.