Přihlášení

Když někomu není líto vlastního času, má porozumění a přijímá ostatní lidi takové, jací jsou, zaslouží si to poděkování

30. 6. 2017 | Petr Hladík | Diskuze (0) | Neziskovky

Tomáš, kuchař Diakonie Písek, netráví čas jen v kuchyni, ale má vlastní "Neuvěřitelnou ZOO", se kterou je ochoten přijít mezi naše seniory. Patří mu za tuto aktivitu veliký dík.

Porozumění

Často s klienty trávíme dopoledne se zvířaty, které nám náš kuchař Tomáš přiveze ve svém volnu ukázat a udělá překrásnou přednášku.

Za ty roky už tu prošlo tolik zvířat a ptáků. Jak známých,  ale i takových, s kterými se běžně nesetkáme. Např. ježek bělobřichý,  morčata skinny, had korálovka sedlatá, hedvábnička, křepelky, ještěrka  agamu vousatá……..

Na jeho ZOO, jak tomu tady říkáme je vždy nabito. Z každého nového přírůstku máme společnou radost a těšíme se, až nám nováčka ukáže.

Dokonce nám jednou na víkend zapůjčil andulku a my se z ní tak radovali, pozorovali a v noci hlídali. Pro nás zážitek ohromný.

Proto, když nám minulý týden řekl, že andulka už není, že neustála ta horka, bylo nám to moc líto a s Tomášem společně jsme to prožívali.

Chceme ti, Tome, poděkovat zato co pro nás děláš a chceme, abys věděl, že to pro nás moc znamená. A zase se budeme těšit na tvé „Neobyčejné ZOO“, které nám zpříjemní naše dny

                 Za klienty E. Petrýdesová

 

Fotogalerie k článku


0
0

Diskuze k článku +

Článek zatím nikdo nekomentoval – buďte první!

Nový komentář k článku

Pro zapojení do diskuze se nejprve přihlašte ke svému účtu.

Nejste-li registrovaným uživatelem, zaregistrujte se zde. Registrace je jednoduchá a rychlá.