Přihlášení

Patnáct … oslava patnáctých narozenin tanečního centra

10. 3. 2020 | Taneční centrum Z.I.P.Písek | Diskuze (0) | Neziskovky

Taneční centrum Z.I.P. Písek oslavilo patnácté narozeniny. Kulturní dům se při této příležitosti zaplnil na začátku března. Akce Patnáct trvala téměř tři hodiny a předcházely jí desítky hodin příprav na trénincích a pro některé i mimo ně. Celé taneční centrum představilo divákům dvacet choreografií, na pódiu se proto vystřídalo na sto sedmdesát tanečníků a tanečnic.  

 
Se současnými  ZIPáky se na podiu představily i ty úplně nejstarší tanečnice, které byly ještě členkami skupiny Idea a Kláře Humpálové pak pomáhaly v prvních letech existence ZIPu jako lektorky či zdravotnice. A co tedy diváci během oslav viděli? Díky projekci všichni zavzpomínali na všech patnáct let ZIPu, a to i se staršími choreografiemi, které ZIPáci znovu nastudovali. 
 

Současnost pak reprezentovaly choreografie, které mají ZIPáci připravené pro diváky či do soutěžních klání.  Jako hosté vystoupili kmotři tanečního centra, kteří v roce 2006 pokřtili taneční prostory, které si ZIPáci v areálu Jitexu vybudovali. Představil se tak Jan Bursa, Petr Poláček, Láďa Beran a Dana Gregorová. Vzpomnělo se i na zesnulého Richarda Hese. Po protančených třech hodinách na děti čekaly odměny v podobě rautu, sladkostí a balónků. Klára Humpálová na závěr poděkovala všem, kteří jí s přípravami Patnáct pomáhali, a za dotační podporu Městu Písek.

Fotogalerie k článku


0
0

Diskuze k článku +

Článek zatím nikdo nekomentoval – buďte první!

Nový komentář k článku

Pro zapojení do diskuze se nejprve přihlašte ke svému účtu.

Nejste-li registrovaným uživatelem, zaregistrujte se zde. Registrace je jednoduchá a rychlá.