Přihlášení

Podpořte píseckou neziskovou organizaci a získejte zajímavé dárky, třeba výjimečná piva

6. 12. 2019 | Zbyněk Konvička | Diskuze (0) | Neziskovky

V Písku již 10 let funguje redakce PROPAMÁTKY, která se věnuje osvětě v oblasti péče o památky, přičemž zaměstnává také lidi se zdravotním znevýhodněním. Chcete se o nás dozvědět více? Navštivte stránky našeho klubu přátel, kde právě nyní můžete získat zajímavé výhody, např. set pivních speciálů, předplatné časopisu o památkách nebo stolní hru pro celou rodinu.

Pokud se zapojíte do neděle 15. prosince, můžete si vybrané výhody vyzvednout ještě do Vánoc, více na: klub.propamatky.cz.

Proč zrovna pivo? V roce 2016 jsme uvařili pro čtenáře vlastní várku zlatavého nápoje v historickém pivovaru Lobeč. Od té doby oslovujeme každý rok místa, kde se pivo začalo znovu vařit a využívají pro svůj provoz historické prostory. Letos se jedná o břevnovský klášterní pivovar v Praze, řemeslný pivovar v Dobrušce a pivovar Zichovec v Lounech. Tak vznikl unikátní pivní set (3 × 0,75 litru) který tvoří Klášterní IPA od Ježíška a světlý ležák Vánočka a Rampušák. Písečáci mají tu výhodu, že si je mohou vyzvednout přímo v naší redakci na Husově náměstí. Stačí podpořit tým PROPAMÁTKY finančním darem. Tak neváhejte, zbývá posledních několik kousků,“ dodává Aleš Kozák, zakladatel organizace.

Děkujeme za přízeň a přejeme klidné prožití Vánoc.

 
0
0

Diskuze k článku +

Článek zatím nikdo nekomentoval – buďte první!

Nový komentář k článku

Pro zapojení do diskuze se nejprve přihlašte ke svému účtu.

Nejste-li registrovaným uživatelem, zaregistrujte se zde. Registrace je jednoduchá a rychlá.