Přihlášení

Radioklub Písek pořádá orientačně-šifrovací hru I.Quest

16. 6. 2015 | Richard Kába | Diskuze (0) | Neziskovky

Radioklub OK1KPI Písek pořádá 18.7.2015 třetí ročník automobilové orientačně-šifrovací hry I.Quest. Cílem hry je během patnácti hodin soutěže postupně navštívit všechna stanoviště, která definoval organizátor hry a na něž ukazuje pomocí různých úkolů, hádanek a šifer. Soutěže se účastní týmy o maximálním počtu pěti osob, mohou použít více dopravních prostředků a vítězem se stává tým, který dorazí nejrychleji do cíle, případně tým, který postoupí v soutěži nejdále. Každý úkol má definovaný tzv. deadline, tedy časový limit, po kterém je soutěžnímu týmu uvolněno řešení a nemusí se tak bát, že se na jednom úkolu zasekne celý den. K úkolům je také možné za určitých podmínek získat nápovědu.

Letos se bude konat již třetí ročník I.Questu. V roce 2013 se soutěž konala v okolí Písku, další rok se přesunula na Benešovsko a aktuální ročník se vrací do Písku.

Pro letošní rok provedl organizační tým I.Questu několik změn. První je zprovoznění nového webového serveru, I.Quest tak můžete najít na adrese i-quest.cz. Na webu jsou informace z předešlých ročníků 2013  a 2014, fotogalerie a také videa z loňského ročníku. Samozřejmě pak popis všech minulých úkolů a reportáže týmů a další informace.

Vždy před aktuálním ročníkem zveřejňujeme bližší informace před startem a trailer, který na může napovědět, co se letos chystá:
 


Všechny stanoviště soutěže se nachází výhradně v oblasti mapky soutěže:


Registrace soutěžních týmu končí 1.7.2015, takže pokud máte zájem se zúčastnit, je opravdu nejvyšší čas se přihlásit. Věříme, že se Vám letošní ročník bude líbit.

Organizační tým Radioklub OK1KPI Písek


 

 

0
0

Diskuze k článku +

Článek zatím nikdo nekomentoval – buďte první!

Nový komentář k článku

Pro zapojení do diskuze se nejprve přihlašte ke svému účtu.

Nejste-li registrovaným uživatelem, zaregistrujte se zde. Registrace je jednoduchá a rychlá.