Přihlášení

Seminář pro rodiče: Partnerský vztah a narození dítěte

7. 10. 2016 | Redakce PS | Diskuze (0) | Neziskovky

Arkáda – sociálně psychologické centrum Vás zve na další seminář určený především rodičům. Tentokrát se chceme zaměřit na situaci, kdy do našeho partnerského vztahu vstoupí narození dítěte. Dlouhotrvající, oboustranně uspokojující a rovnocenný vztah dvou partnerů je nejdůležitějším a zároveň nejobtížnějším úkolem našeho života. Kvalita partnerského vztahu dalekosáhle ovlivňuje naši životní spokojenost, fyzické a psychické zdraví i osudy našich dětí.

     Pokud je Vám téma blízké, zajímá Vás, nacházíte se právě ve stejné životní situaci nebo se na ni chystáte, zveme Vás na setkání s Mgr. Zdeňkou BAJGAROVOU  (pedagog PF Jihočeské univerzity, vedoucí VŠ poradny JU a také soukromý psychoterapeut), které se uskuteční 19. října 2016 v 16.00 v Arkádě, Husovo náměstí 2/24, Písek.
 
     Dle zájmu účastníků se pak zaměříme na témata, která jsou právě pro ně nejvíce důležitá (partnerství po narození dítěte, sdílení moci v páru, rovnováha času tráveného společně a bez partnera, komunikace v páru, řešení konfliktů).
 
Bližší informace na telefonním čísle 382 211 300. Srdečně zveme a těšíme se na Vás! 
 
0
0

Diskuze k článku +

Článek zatím nikdo nekomentoval – buďte první!

Nový komentář k článku

Pro zapojení do diskuze se nejprve přihlašte ke svému účtu.

Nejste-li registrovaným uživatelem, zaregistrujte se zde. Registrace je jednoduchá a rychlá.