Přihlášení

Vy rozhodujete, my pomáháme – slavnostní zahájení projektu

22. 1. 2019 | Martina Zachatová | Diskuze (0) | Neziskovky

Dnes v odpoledních hodinách proběhlo slavnostní zahájení projektu společnosti Tesco – Vy rozhodujete, my pomáháme v Tescu Písek. Úvodní slovo patřilo řediteli Tesca M. Karlíkovi, který přivítal starostku města Písek E. Vanžurovou a přítomné představitelky dvou vítězných projektů, ředitelku Oblastní charity Písek D. Vejšickou a ředitelku Farní charity Milevsko A. Růžičkovou, třetí organizace se omluvila.

Ředitel Tesca Písek M. Karlík pronesl slova, v nichž se projevila jeho přirozená vlastnost pomáhat druhým, ale také, že osudy našich spoluobčanů mu nejsou lhostejné. Zároveň popřál přítomným hodně úspěchů v hlasovací fázi.

Kdy a jak můžete hlasovat?

Ve dnech od 21. 1. do 18. 2. 2019 v Tescu Písek můžete hlasovat pro náš projekt. Za každý nákup získáte na pokladně 1 žeton, jehož pomocí můžete hlasovat tak, že žeton vhodíte do osudí, které je umístěno u vstupu.

V letošním roce jsme se zapojili s tímto projektem: „Zachovejme domov nemocným a umírajícím.“

Co je smyslem projektu?

Jednou z hlavních služeb organizace je domácí ošetřovatelská služba. Zdravotní sestry zajišťují ve spolupráci s ošetřujícími lékaři odbornou zdravotní péči v domácnostech klientů. Poskytují jim nejen účinnou pomoc ale i laskavé slovo. Jsou s nimi v jejich nemoci, doprovázejí je v závěru života, umožňují jim žít svůj život doma se svými blízkými, bez nutnosti pobývat v nemocnici. I když je domácí péče pro všechny výhodná, díky způsobu financování je její existence reálně ohrožena. Vaše podpora nám umožní jezdit za našimi klienty i nadále.

Věříme, že se rozhodnete správně a podpoříte projekt, kterým může být třeba i naše organizace. Stačí jen vhodit žeton. Za případnou podporu děkujeme.

Autor: Martina Zachatová

 

Dokumenty k článku

0
0

Diskuze k článku +

Článek zatím nikdo nekomentoval – buďte první!

Nový komentář k článku

Pro zapojení do diskuze se nejprve přihlašte ke svému účtu.

Nejste-li registrovaným uživatelem, zaregistrujte se zde. Registrace je jednoduchá a rychlá.