Přihlášení

Piráti hledají PR manažera a krajské koordinátory

18. 1. 2018 | Zbyněk Konvička | Diskuze (20) | PÍSECKÝ HYDEPARK

Pirátská strana vyhlašuje veřejná výběrová řízení na pozici PR manažera a také na pozice krajský koordinátor. Chcete se zapojit do prestižní práce, kdy každý den je novou výzvou, která může učinit českou politiku a společnost lepším prostředím? Chcete pracovat v nejlepší politické straně v České republice? Pak neváhejte a využijte této příležitosti.

PR manažer

Tato pozice vám umožní každodenní styk s politickými i mediálními elitami. Budete řídit mediální komunikaci strany a poslaneckého klubu směrem k veřejnosti a médiím. Vaším úkolem bude vyhledávat a zpracovávat zajímavá témata pro mediální výstupy. Budete řídit tým PR pracovníků, grafiků, analytiků, rešeršistů a dalších spolupracovníků. Čeká vás rovněž příprava představitelů strany ve věci mediálního vystupování. Spolupracovat budete s mediálním odborem, manažerem sociálních sítí a volebním štábem. A budete se věnovat dalším atraktivním činnostem.

Nabízíme odměnu 45 až 56 000 korun měsíčně na IČO (část odměny bude hrazena z rozpočtu poslaneckého klubu, kde je živnostenský list podmínkou Sněmovny).

Do výběrového řízení se můžete přihlásit přes tento formulář.

 

Krajští koordinátoři

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici krajský koordinátor ve všech krajích. Náplň vaší práce bude neobyčejně pestrá. Budete pracovat s dobrovolníky, pořádat akce, plánovat místní volební kampaně, vytipovávat další subjekty vhodné ke spolupráci. Budete vést krajskou administrativu. A řadu dalších kreativních činností zadanými krajským předsednictvem či celostátním vedením strany.

Nabízíme smlouvu na dobu neurčitou a odměnu 20-25 000 korun měsíčně na IČO + odměnu dle kvality a náročnosti splněných úkolů. Možnost podílet se na smysluplné a transparentní politice  s bezprostředním podílem na realizaci Pirátského programu. Součástí smlouvy jsou školení ke všem uvedeným činnostem. V této pozici máte velkou možnost seberealizace a zapojení vlastní kreativity. Získáte neomezený telefonní tarif s internetem.

Do výběrového řízení se můžete přihlásit přes tento formulář.

0
0

Diskuze k článku +

18. 1. 2018 (12:15)  –  JUDr. Josef Šlehobr

0
0

Dobrý den,
to je velice snadné když za volby dostali 176 milionů. Jen by se měli naučit pracovat ve sněmovně podle řádům a stanov.

Odpovědět

18. 1. 2018 (12:53)  –  Zbyněk Konvička

0
0

dobrý den, pane doktore,

peníze dostaly všechny strany dle získaných mandátů;)… a Piráti nejsou zrovna z těch stran, co by lehkomyslně rozhazovali, tyto peníze nejsou vzhledem k objemu práce, která bude vyžadována, a podobným pozicím jinde nijak přehnané… obvykle bývají až dvakrát tak vyšší.

Můžete uvést nějaké příklady, kdy Piráti nepracovali podle stanov a řádu sněmovny? děkuji

Jen bych připomněl, že naposledy Piráti zabránili změně Jednacího řádu, která chtěla znetransparentnit odpovědnost jednotlivých ministrů za jejich rozhodnutí a udělat hlasování anonymní. Vše by se ututlalo. Nulová odpovědnost. Naštěstí se tak nestalo, právě díky Pirátům.

Odpovědět

18. 1. 2018 (17:18)  –  JUDr. Josef Šlehobr

0
0

Dobré odpoledne,
to máte pravdu, ale Pirátů byla na Fóru asi stovka a to je vejvar.

Odpovědět

18. 1. 2018 (19:50)  –  Zbyněk Konvička

0
0

Můžete čtenářům Píseckého světa, pane doktore, sdělit, co vás tak na Pirátech trápí?…jejich úspěch? nebo jim tak závidíte ten příspěvek od státu?… u jiných stran vám nevadí?…

tak pro pořádek, částka, kterou uvádíte je alokovaná na 4 roky…

pro rok 2018 dostanou politické strany, co se dostaly do parlamentu cca toto za své mandáty a na svou činnost

ANO… přes 150 milionů korun
ODS … 57,3 milionu korun
Piráti … 54,6 milionu korun
SPD Tomia Okamury 53,9 milionu korun
KSČM …. 39,3 milionu korun
KDU-ČSL …29,4 milionu korun
TOP 09 … 26,9 milionu korun
STAN …. 26,2 milionu korun

Odpovědět

18. 1. 2018 (21:59)  –  Luděk Blaha

0
0

Jen doplňuji
ČSSD … 36,8 milionu korun

Odpovědět

18. 1. 2018 (23:40)  –  Luděk Blaha

0
0

Asi bych se nevsadil, ale vypadá to, že uvedené příspěvky jsou za hlasy voličů. To je za zisk nad 1,5 %.
Za mandáty je to ročně v milionech korun:
ANO … 70,2
ODS … 22,5
Piráti … 19,8
SPD … 19,8
KSČM … 13,5
ČSSD … 13,5
KDU- ČSL … 12,6
TOP 09 … 6,3
STAN … 5,4
Soudě i podle toho, že Piráti, SPD a KSČM, ČSSD mají stejně.

Odpovědět

18. 1. 2018 (20:09)  –  Zbyněk Konvička

0
0

Dobrý večer, pane doktore, ještě jednou,

už jste si vzpomněl nebo přišel na to, kdy Piráti nepracovali podle stanov a řádu sněmovny?

Abych vás uklidnil, na zmiňovaném fóru byl ten, kdo měl čas a mohl svobodně přijet, nikdo u Pirátů nikomu nenařizuje, zda se má fóra fyzicky účastnit, navíc většina Pirátů funguje ve statusu dobrovolníka nikoliv "profesionálního placeného politika".

Řada Pirátů jej mohla sledovat on-line a také on-line hlasovala o složení nového vedení atd…

Odpovědět

20. 1. 2018 (15:49)  –  JUDr. Josef Šlehobr

0
0

Dobré sobotní odpoledne,
nevím kde Piráti pracovali. Já jsem nikde pracovat neviděl. To se netýká našeho předsedy BARTOŠE ( KONTROLNÍ VÝBOR). Piráti mi vadím moc. Využili toho, že SOBOTKA zničil ČSSD ( já jsem z ČSSD odešel a práskl za sebou dveřmi ) a občané na to skočili a ONI Z TOHO PROFITUJÍ. Připomínají mi ty co po Praze demonstrovali za odstranění kriminalizace marihuany. Dále je podezírám, že jsou takovou novou stranou jako byl VÍT BÁRTA.
Včera ve sněmovně je charakterizovali dva poslanci z ANO. Jeden je přirovnal ke kulturní úderce ČSM na brigádě. Druhý jim připomněl, že pro vážná rozhodování jim chybí životní zkušenosti. Myslím, že oba mají pravdu.
Čeho se však bojím skutečně je, že vedou GENERAČNÍ BOJ.

Odpovědět

21. 1. 2018 (14:18)  –  Zbyněk Konvička

0
0

hezkou neděli, pane doktore,

obávám se, že jste si spletl Martina Brože – píseckého Piráta, který je předsedou kontrolního výboru města Písku s Ivanem Bartošem – předsedou Pirátské strany a poslancem;)…

to, že jste Piráty nikde neviděl pracovat, tak vám možná unikly Sdílené neděle, které pořádáme každou neděli před zastupitelstvem města Písku v Divadle pod čarou od 18 hodin a kde společně probíráme jednotlivé body, kterých zastupitelé hlasují… mimo to jsou Piráti členy mnoha výborů a komisí města Písku (zůstaneme-li v Písku)…. jen pro ilustraci

Piráti nepotřebovali ničeho využívat, to, že ČSSD je tam, kde nyní je, si za to může dle mého především sama, spojením se s hnutím ANO Andreje Babiše, řadou kauz, které dodnes nejsou dořešené, tím, že stranu vedly osobnosti, které ji vedly… atd… ale to si musí vyřešit ČSSD sama, Piráti opravdu nemají takovou moc:))) věřte mi…

Ano, Piráti jsou proti kriminalizaci těch, kteří používají marihuanu jako léčivo, nebo i když si vykouří jointa… čím se tito lidé podle vás provinili?… o co více než alkoholici či kuřáci tabákových výrobků?… a jak chcete kriminalizovat rostlinu, která byla součástí kultury našich předků?

Mohu Vás ubezpečit, že Piráti nejsou rychlokvaškou typu Věcí veřejných … byznys projektem Víta Bárty s tváří Radka Johna;)… ale liberální demokratickou stranou pracující v republice již 8 let…s naprosto čitelnými a transparentními vnitřními demokratickými mechanismy

Žádný generační boj rozhodně nevedeme, to jste na omylu, kdybyste byl v Praze tuto sobotu na pirátském setkání ke komunálním volbám, tak byste viděl, že tam byli lidé cca od 30 do 70 let…

To, že jsou Piráti brigáda ČSM myslím nemá cenu komentovat, neboť je to mimo mou rozlišovací schopnost a myslím i pod Vaši důstojnost.

Hezký den

Zbyněk Konvička

Odpovědět

21. 1. 2018 (15:49)  –  JUDr. Josef Šlehobr

0
0

DOBRÉ NEDĚLNÍ ODPOLEDNE,
dredy jako dredy, ale za záměnu jmen se omlouvám. Jsem již starý člověk. Ta brigáda ČSM byl oficiální projev ve sněmovně. Mně se to líbilo, protože oni se tak přesně chovají, takže mne nemoralizujte, když opakuji co se říká ve sněmovně.
Pozitivní na vaší odpovědi je to, že jste potvrdil odkud Piráti vznikli.
OSTATNÍ UKÁŽE ČAS.

Odpovědět

22. 1. 2018 (20:00)  –  Martin Brož

0
0

Dobrý večer pane Šlehobr, jelikož se mě to co tu píše okrajově dotýká, tak bych rád reagoval. Bohužel vaše tvrzení dredy jako dredy není až tak pravdivé. Osobně se nepovažuji za žádného podporovatele drog, nikdy jsem ani nehulil trávu a nebral ani jakékoli jiné omamné látky. S klidným srdcem mohu říci, že popravdě je mě úplně jedno kdo co bere a nebo nebere, je to čistě jeho věc a jde čistě o jeho zdraví. Pokud jsme pak u otázky jestli legalizovat jisté "měkké" drogy tak říkám klidně, ale hned dodám že pokud se tak stane, měl by přitvrdit zákon, který prostě řekne, jsi pod vlivem nějaké látky, budeš holt nést větší následky. Tj způsobíš nehodu? Žádná snížená sazba nebo podmínka ale naférovku si sednout až zčernáš. Chceš si zapálit džonta? OK ale pokud tě chytne policie že děláš nějaký přestupek opět poneseš tvrdší odpovědnost. Pak bych byl zastáncem legalizace. A věřím že mnoho mladých lidí si dvakrát rozmyslí jestli se k drogám jako takovým postaví tak či onak.

Další věcí která se mě dotýká je vaše tvrzení že jste neviděl žádného Piráta pracovat, osobně vás mohu ubezpečit že makám 12 hodin denně, za posledních cca 15 let jsem marodil pouze dva dny a jinak stále v práci. A pokud to bylo myšleno co se týká věcí pro město mohu vám opět s klidným srdcem vyject výpis hodin strávených prací pro město, aniž bychj si za to nárokoval jakoukoli paušální odměnu, na kterou mám jako zastupitel nárok. Takže prosím příště než budete chtít paušalizovat, prosím bud to jmenujte přímo a nebo raději mlčte, tohle házení lidí do jednoho pytle, už mě začíná opravdu velmi rozčilovat. Na to máme Bureše, a jeho tvrzení že všichni kdo jsou živnostníci kradou!

Děkuji.

Odpovědět

22. 1. 2018 (21:15)  –  Luděk Blaha

0
0

Ne tak zhurta, prosím.
Člověk veřejně činný by měl umět snést trochu toho nepohodlí.

Odpovědět

22. 1. 2018 (22:02)  –  Martin Brož

0
0

Luďku, víš co si myslím o tvých rozumech.

Odpovědět

23. 1. 2018 (11:05)  –  JUDr. Josef Šlehobr

0
0

Dobrý den,
předsedo BROŽÍ. Ty nikoho okřikovat NEBUDEŠ a už vůbec ne mně na to se moc malý klučina. Navíc toto je volné diskusní forum a já dodržuji podmínky Píseckého světa. Všechno co jsem řekl je pravda. Skutečně jsem žádného Piráte neviděl dělat, tedy organizovaně jako Piráty a když tak HLASITĚ PŘEDEM OZNAMOVANÉ, tedy práce jen na pohled. Zřejmě to mělo smysl s ohledem na volební výsledek.
Předsedo Broži musíte také pozorně číst co kdo píše. O Vašem 12 hod. nasazení jsem ani myšlenkou nezavadil, že pracujete to samozřejmě vím i osobně. Několikrát jsem Vás viděl jet ze zakázky k zakázce.
Postoj, že je Vám jedno co kdo bere musím odsoudit. Dvacet let jsem proti drogám, proti všem drogám bojoval. Byl jsem za ministerstvo vnitra České republiky ( tedy VB) odpovědný vládě České republiky. Tak je jisté, že vím co to bylo za lidi kdo chtěl prosazovat legalizaci drog, tedy i marihuany. Když mi pan Konvička potvrdil, že Piráti vznikli z tohoto hnutí tak mi to říká co to je
zač.
Ať chcete nebo ne dredy vypovídají o jistém životním postoji, který Vás zařazuje o kterých jsem mluvil shora. Takže když jsem
teď viděl snímek protestujících (ANTIFA) proti antimigraci a v čele jde předseda Pirátů s dredama, tak je mezi Vámi rovnÍtko o kdyby jste takový nebyl (možná).

Odpovědět

23. 1. 2018 (11:39)  –  Martin Brož

0
0

Vážený pane Šlehobr, to je velmi jednoduché, pokud se do mě někdo naváží a říká že nic nedělám a že jsem smažka protože dredy na hlavě vlastně podle vás vyjadřují postoj že jsem feťák, tak ho prostě budu okřikovat. Možná jsme o dost mladší než vy, ale to neznamená, že máte patent na rozum a vše co řeknete bude bráno s pokorou. Do skupiny feťáků a Anifi mě laskavě řaďte, až pro to budete mít nějaké důkazy. Také neříkám že každý právník je neřád, protože pomáhá lidem co něco udělali na svobodu díky děravým zákonům!

Odpovědět

23. 1. 2018 (11:57)  –  Redakce PS

0
0

Vážení pánové výše diskutující, článek se jmenuje: "Piráti hledají PR manažera a krajské koordinátory" – mohli byste se laskavě držet tématu, pokud k němu chcete diskutovat, a zdržet se osobních hádek a útoků? To kodexu přispěvatele Píseckého světa odporuje – diskuse pod články má být věcná a k tématu. Osobní invektivy si prosím řešte jinými prostředky, díky moc. Za redakci PS Zdenka Jelenová

Odpovědět

23. 1. 2018 (12:38)  –  Luděk Blaha

0
0

K tématu bych jen rád připodotkl, že Piráti hledají lidi charakterní, kultivované, empatické a psychicky vyvážené.

Odpovědět

23. 1. 2018 (22:06)  –  Zbyněk Konvička

0
0

dobrý večer,

Pravdou je, že útok na Piráty zde odpálil pa doktor Šlehobr.
Snažil jsem se mu co možná nejsrozumitelněji a slušně odpovídat.
Leč jeho útoky se stupňovaly a byly s prominutím naprosto nepodložené, mylné a zavádějící.
Článek byl avizem pro lidi, kteří by třeba chtěli pomáhat Pirátům a nabýt tak cennou a zajímavou zkušenost v kreativních profesích.

Debata se však stočila skutečně zcela mimo téma článku, a to kvůli invektivám pana advokáta Šlehobra.

Odpovědět

24. 1. 2018 (10:39)  –  JUDr. Josef Šlehobr

0
0

Dobrý den paní Jelenová,
máte pravdu, že tato diskuse zašla přes hranu a já se omlouvám redakci. Musím ovšem zdůraznit, že se nemohu omluvit za SVŮJ NÁZOR NA PIRÁTY. Je to na základě mých životních zkušeností a nejsou to žádné invektivy.
Také se musím ohradit, že jsem to spustil já. Na této diskusní stránce je důkaz, že spustil Martin Brož a já jsem se nechal strhnout. Dokonce ho napomenul pan Luděk Bláha.
P.S. Nejsem advokát. To jenom pro pořádek. JUDr. Josef Šlehobr

Odpovědět

24. 1. 2018 (10:57)  –  Luděk Blaha

0
0

S poměrně svérázným pojetím vyjádření svého názoru jste, pane Šlehobře, v této výměně názorů začal Vy.
Což ale nikoho neopravňuje, aby oplácel stejným způsobem.

Odpovědět

Nový komentář k článku

Pro zapojení do diskuze se nejprve přihlašte ke svému účtu.

Nejste-li registrovaným uživatelem, zaregistrujte se zde. Registrace je jednoduchá a rychlá.