Přihlášení

Předseda Senátu Jaroslav Kubera míří do Písku

29. 4. 2019 | Jan Němec | Diskuze (1) | PÍSECKÝ HYDEPARK

V našem městě stráví úterní odpoledne 30. dubna. Na programu má jediný bod a tím je návštěva Zemského hřebčince Písek, kde mu bude průvodcem senátní kolega Karel Kratochvíle.

Po příjezdu čeká předsedu horní komory Parlamentu ČR prohlídka historického areálu hřebčince. Ředitel podniku a zároveň senátor Karel Kratochvíle hodlá Jaroslava Kuberu seznámit s chodem a posláním tohoto jedinečného chovatelského zařízení. Poté čeká Jaroslava Kuberu projížďka v kočáře.

Návštěvě Písku předchází cesta předsedy Senátu do Mladé Vožice. Zde jej čeká jednání na radnici, kterou vede taktéž senátor Jaroslav Větrovský. Odtud zamíří oba senátoři společně do továrny KOH-I-NOOR Mladá Vožice, která se zabývá výrobou aerosolových ventilů a příslušenství. Následně se přesunou do Tábora, kde se uskuteční beseda se studenty Obchodní akademie a Vyšší odborné školy ekonomické. Po obědě ve školní jídelně odjedou do Písku, kde navštíví již zmíněný Zemský hřebčinec.

0
0

Diskuze k článku +

26. 5. 2019 (15:52)  –  JUDr. Josef Šlehobr

0
0

Dobrý den pane senátore,
dovoluji se Vás zeptat zda je také Váš podpis pod žalobou na ÚS proti zdanění církevní restituce jako podpis Dinsbiera a zdaje Váš podpis na petici proti Kuberovi. O senátorech ČSSD toho moc nevíme a zejména v Písku by bylo dobře, abychom tom věděli a co Štěch ?
Omlouvám se, že Vás obtěžuji.

Odpovědět

Nový komentář k článku

Pro zapojení do diskuze se nejprve přihlašte ke svému účtu.

Nejste-li registrovaným uživatelem, zaregistrujte se zde. Registrace je jednoduchá a rychlá.