Přihlášení

Přímý přenos předvolebního finále prezidentských voleb

19. 1. 2018 | Zbyněk Konvička | Diskuze (12) | PÍSECKÝ HYDEPARK

Srdečně zveme ke společnému sledování závěrečné debaty Jiřího Drahoše a Miloše Zemana na ČT v Divadle Pod čarou 25. ledna od 19.30 hodin. Přijďte držet palce svému kandidátovi, přijďte si popovídat o tom, jak to kdo z nás vidí a na čem nám záleží. Pojďme v tom být spolu!!!! Večer moderuje: Kateřina Slabová, Tomáš Úlehla

Společně chodíme na hokejové a fotbalové přenosy. Pojďme tentokrát udělat změnu a sledovat finálovou prezidentskou debatu společně u piva a je jedno jestli volíte Jiřího Drahoše nebo Miloše Zemana, přijďte si popovídat, zanadávat – vyměnit a obhájit svoje argumenty!

Na akci zvou: Písecký svět – Písečáci Písečákům, Divadlo Pod čarou Písek – Alternativní hudební a divadelní klub, ProHnutí

UDÁLOST NA FACEBOOKU

0
0

Diskuze k článku +

19. 1. 2018 (14:49)  –  Luděk Blaha

0
0

Kultivované diskuse vyloženě miluju… Viz

http://bit.ly/2FRxpHk

Odpovědět

19. 1. 2018 (14:59)  –  Zbyněk Konvička

0
0

:)

Luďku, ono to nebude tak horké, nebo myslíš, že jo?… nejsme Germáni nebo Vikingové;)… spíš Hobiti;)… a znáš Hobity…;)
a my Češi takoví trochu jsme přece…

viz. Wikipedie o hobitech
"Hobiti většinou bývají dobrosrdeční, veselí, mají zálibu v dobrém jídle, pití a kouření dýmky. Libují si v pohodlném životě, neradi opouštějí své rodinné sídlo a cestují po světě. …Nikdy nebojují mezi sebou a jen zřídkakdy se zapojují do válek nebo i do jakýchkoli jiných sporů okolního světa. Jak se ovšem ukáže, jsou „stateční v úzkých“ – pokud se dostanou do nesnází, dokážou se rychle rozhodovat a je poměrně těžké je zastrašit, zabít nebo zlomit jejich mysl."

Odpovědět

19. 1. 2018 (22:38)  –  Luděk Blaha

0
0

Kdežpak Germáni nebo Vikingové… bratři Slované jsou to.
I když otázkou zůstává, kolik slovanské krve nám po těch staletích ještě v žilách koluje.
V každém případě jsem poněkud na rozpacích, pokud by měl být střet ideí, názorů či postojů pojímán jako mač ve skvoši. Jakože zásadně se vymezit proti soupeři a vyhrát, snad i za každou cenu, a na úkor kvality a také pohlednosti hry. A když se zadaří, tak soupeře znectít posměškem, a když nezadaří, tak fanouškům vítěze nadělit řádnou nakládačku. Na takových základech se pak případná budoucí spoluhra třeba v reprezentaci staví tak nějak nenadějně.
To se ale ohlášeného pospolitého posezení netýká. V našem městě nejsou lidi žádná trdla.

Odpovědět

21. 1. 2018 (15:22)  –  JUDr. Josef Šlehobr

0
0

DOBRÉ NEDĚLNÍ ODPOLEDNE,
když už je zde diskuse zda jsme Vikingové, Germáni nebo Hobiti, tak se musím přidat. Všechny slovanské kmeny tj. Rusů, Čechů, Lužičanů, Poláků přitáhly ze Sibiřských plání. Rusové vymlátili a vytlačili Vikingy k Baltskému moři. Čechové v našem prostoru vymlátili Kelty a zůstali tady. Historie nás poučuje, že celá tisíciletí jsem museli o náš prostor bojovat s Germány a vlastně s celým evropským západem. Proto se kolikrát pozastavuji, že v mnoha volbách i před těmi dnešními, tvrdíme "MY PATŘÍME NA ZÁPAD "
Přeji kultivovanou diskusi. Nejlepší bude když budete všichni jednoho názoru.

JUDr. Josef Šlehobr

Odpovědět

23. 1. 2018 (23:09)  –  Zbyněk Konvička

0
0

Po první společné debatě obou prezidentských kandidátů jsem viděl asi toto:

(předchozí one man show na Nově a Barrandově beru jako PR současného prezidenta – nikoliv jako debaty, s nemastným neslaným kvazi moderátorem Reyem Korantengem nebo servilním Jaromírem Soukupem)

debata na Primě:
Zeman mi chvílemi v "debatě" připadal jako Joker z Batmana … lstivý, úskočný, škodolibý, a na druhou stranu vcelku stále velmi pohotový a zákeřný svou inteligencí dostat soupeře tam, kam chce…demagog silného kalibru…

vůbec se nedivím jisté nervozitě Jiřího Drahoše, který musel čelit dost drsným útokům, na druhou stranu jim čelil v klidu a s chladnou hlavou, nenechal se vyprovokovat a pár ostrých úderů Zemanovi taky uštědřil…

mizerný moderátor Voříšek a populistická témata, která z velké míry prezident vůbec neřeší, může je maximálně komentovat

publikum jasně rozděleno demarkační čárou – Zemanova polovina hlučnější a rušivější, Drahošova – distingovanější a kultivovanější

Odpovědět

24. 1. 2018 (00:26)  –  Luděk Blaha

0
0

Jsem přesvědčený, že za jiných okolností by se Jiří Drahoš až tak povadlé estrády nezúčastnil. Už ta Voříškova úvodní dramatizace o diskusi plné emocí s patrně pravidelným hlášením o rekordní sledovanosti. To se domýšlím. S klidným svědomím jsem si celou tu taškařici typu Česko hledá talent odpustil.
Skoro bych se vsadil, že by se býval Jiří Drahoš v tom čase radši díval na čété 24. Od Tomáše Sedláčka se člověk vždycky něco zajímavé dozví. Miloš Zeman už ani nenaštve.

Odpovědět

24. 1. 2018 (10:28)  –  JUDr. Josef Šlehobr

0
0

Dobrý den,
jste zaujatí a neobjektivní. Já sám nebudu hodnotit i když vím kdo byl lepší. Drahoš odpovídal na otázku Zemana stylem Héč, ale stejně má moje babička lepší boty než ta tvoje.
Na INTERNETU jsou uvedeny odpovědi diváků, kteří se duelu zúčastnili. Manželé z Vysočiny uvedli, že si Zeman namazal Drahoše na chleba.
Odpověď mladé dívky z Drahošova tábora : Stejně budu volit Drahoše, velmi mne zklamal.
OBĚ ODPOVĚDI LÉPE VYSTIHUJÍ TEN DUEL NEŽ VAŠE HODNOCENÍ.
JUDr. Josef Šlehobr

Odpovědět

24. 1. 2018 (12:23)  –  Luděk Blaha

0
0

'…si Zeman namazal Drahoše na chleba.'

Chce-li někdo mít za prezidenta mazače chlebů, mohl by tedy být v naději, že jeho potřeby budou uspokojeny.
A což třeba mazače medů kolem úst? Jakože už konečně pokorný sjednotitel, a tak nějak podobně…
Pokud někdo vyrazil na estrádu typu 'superstár', tak to snad aby už začal posílat esemesky. Že by měl být prezident televizní hvězdou, který svoje názorové oponenty rozseká na cucky, je asi to poslední, co bych od něj očekával. Prezidenta republiky pojímám, s dovolením, především jako pojistku ve stavu, kdy by se parlament čr většinově pomátl už nadobro.

Odpovědět

25. 1. 2018 (15:39)  –  JUDr. Josef Šlehobr

0
0

Dobrý den,
souhlasím. Přesně to dělá Zeman proti všem světovým stranám. Když v Bruselu kejchnou tak si neutírá nos. Obavy o parlament mám také. Teď mi zrovna přišla fotografie s Facebooku kde zobrazen Bartoš a teplický Feri. Pod tím je uvedeno cituji: Když je tohle v parlamentu tak je to s republikou špatný, konec citátu.

JUDr. Josef Šlehobr

Odpovědět

25. 1. 2018 (17:09)  –  Zbyněk Konvička

0
0

Pane doktore, víte, co se zpívá ve známé písni Voskovce a Wericha: "Lháři ve fraku – každý věří."
nebo-li soudit lidi podle toho, co mají na hlavě, nikoliv v hlavě, je velmi laciné a odpusťte mi mi to fakt z minulé doby…

Odpovědět

25. 1. 2018 (18:48)  –  Michaela Šťastná

0
0

Asi 14 dní odolávám komentovat výroky pana doktora, víceméně k politice, protože politiku si nechci připustit blíž, než je nezbytně nutné. Já ty výroky vnímám jako demagogii, na kterou nemá cenu reagovat, ale tohle mě rozesmálo. Přejít od demagogie k šikaně až do povrchnosti během tak krátké doby, zírám, takže povrchní demagog, k podpisu připojujíc titul, to je termín, kterým na mě pan doktor těmi příspěvky momentálně působí. Pane doktore, trochu důstojnosti.
Doufám, že po víkendu to pomine a začneme se pinožit zase jen v těch našich … věcech.

Odpovědět

27. 1. 2018 (11:08)  –  JUDr. Josef Šlehobr

0
0

DOBRÝ DEN PANÍ ŠŤASTNÁ,
to nebyla demagogie ani šikana jen SLZY nad těmi, kterých se to týká.

Odpovědět

Nový komentář k článku

Pro zapojení do diskuze se nejprve přihlašte ke svému účtu.

Nejste-li registrovaným uživatelem, zaregistrujte se zde. Registrace je jednoduchá a rychlá.