Přihlášení

Písečtí Piráti startují kampaň 2. června na Hradišti

1. 6. 2018 | Zbyněk Konvička | Diskuze (9) | PÍSECKÝ HYDEPARK

ll

Písečtí Piráti zahajují volební kampaň, jak se sluší a patří, pořádnou pirátskou párty. Po roce se na vás všechny těšíme u 2.ročníku akce Sdílené Hradiště, která se tentokrát koná v sobotu 2. června 2018 v areálu TJ Hradiště. Akce začíná v 16 hodin, kdy budou připraveny hry pro naše nejmenší a od 19 hodin společně zapaříme u dobré hudby.

Naše pozvání tentokrát přijala strakonická punk-rocková kapela Z ničeho nic, po dvouleté odmlce vyráží na pódia v novém složení písecko-volyňská kapela 200 Zbraní a celý večer zakončí námi a vámi oblíbení Pirates of the Pubs z Českých Budějovic.

Po dobu konání akce bude přítomen i písecký zastupitel a volební lídr kandidátky pro Volby do zastupitelstev 2018 Martin Brož a jihočeský poslanec Pirátské strany Lukáš Kolářík. Oba pánové vám určitě rádi odpoví na vaše otázky týkající se republikové i regionální politiky.

16:00 Dětské hry
19:00 Z Ničeho Nic
20:30 200 Zbraní
22:00 Pirates of the Pubs

http://bandzone.cz/znicehonic
http://bandzone.cz/200zbrani
http://bandzone.cz/piratesofthepubs

Takže 2.června se na vás na všechny těšíme na Hradišti!

UDÁLOST NA FACEBOOKU

0
0

Diskuze k článku +

25. 5. 2018 (14:39)  –  JUDr. Josef Šlehobr

0
0

Dobré odpoledné,
musím připomenout, že je nutné dávat pozor, aby písečtí Piráti nečvyráběli KRIPTOMĚNU jako jeden jejich poslanec v Poslenecké sněmovně. Poznám se to podle elektroměru.

Odpovědět

25. 5. 2018 (16:21)  –  Zbyněk Konvička

0
0

Dobré odpoledne, pane doktore,

můžu vás uklidnit, že písečtí Piráti kryptoměnu netěží…

náš poslanec Tomáš Vymazal právě podal k celé věci oficiální vyjádření, uvědomuje si, že to byla klukovina, omluvil se a peníze v řádu pár tisíc korun věnuje na dobročinné účely… osobně jsem rád, že se k tomu postavil čelem, narozdíl od nesrovnatelně závažnějších pochybení u jiných politiků, kde lítají miliony a více, a kteří bud strčí hlavu do písku nebo trapně mlží…, čímž to neomlouvám, ale jen konstatuji…

Tomáš Vymazal: "Rád bych se vyjádřil k aktuální mediální kauze, která se mě bohužel týká. V prosinci 2017 jsem v poslaneckém bytě po dobu tří týdnů těžil kryptoměnu Zcash. Za těchto 21 dní jsem spotřeboval elektřinu v hodnotě 1220 Kč, které jsem již Sněmovně uhradil.

Můj výtěžek za těchto 21 dní byl 1,26 Zcash, z čehož 19 % tvořil výkon zapojený v poslaneckém bytě. To znamená, že jsem v poslaneckém bytě vytěžil 0,23 Zcash. Při aktuálním kurzu je to 1442 Kč. Myslel jsem, že je to ještě o něco méně, proto jsem odhadoval výnos v řádu stokorun. Teoretický nejvyšší kurz Zcashe k dnešnímu datu je 876,31 amerických dolarů, což pro 0,23 Zcash znamená nejvyšší možný výnos v hodnotě 4434 Kč. To je částka, kterou jsem se rozhodl věnovat Jídelně Kuchařek bez domova, která dělá mnoho dobré práce pro ženy, jež se ocitly v náročné životní situaci.

Za své jednání se omlouvám a zavazuji se k tomu, že se podobné pochybení již nebude opakovat. Jsem si vědom, že své pochybení mohu odčinit jedinou věcí: tvrdou prací ve Sněmovně. V tuto chvíli například pracuji na legislativě, která má bránit šmírování občanů bezpečnostními složkami.

PS: Vím, že to tvrzení o topení znělo hodně trapně, ale je to jednoduše pravda. Pravda je holt někdy trapná."
(Tomáš Vymazal)

Odpovědět

25. 5. 2018 (16:59)  –  Martin Brož

0
0

Dobrý den pane Šlehobre, to co říkáte je vlastně to stejné, jako že když jste se naposledy najedl v jedné hospodě špatně, protože kuchař neuměl svíčkovou, tak pak všichni kuchaři jsou vlastně špatní protože tu svíčkovou taky neumí?! Nejsme stranou jednoho muže jak to vidíme jinde, u nás ve straně je spousta lidí s různýma názorama, občas i velice rozdílnýma, co prostě dělá jeden, neznamená že bude dělat druhý.

Jinak to že bych třeba já někde těžil kryptoměny se bát nemusíte, sic mám vlastní serverovnu, velice dobře vím, že se to v malém množství nevyplatí a tak se do toho ani nepouštím :)

Odpovědět

25. 5. 2018 (22:40)  –  Luděk Blaha

0
0

Doktor Šlehobr nám připomněl, že kdyby na to přišlo, mohlo by být i mezi Piráty nějaké to trdlo. Ovšem při dnešní četnosti výskytu trdel na kilometr čtvereční to ze statistického hlediska není nic neočekávatelného. Ze stejného důvodu můžeme počítat i s výskytem kreténa, pitomce nebo debila. Čímž se řadíme mezi standardní politické strany.
Pominu otázku, co je nepatřičného na těžbě nějaké kryptoměny. Pak je tu otázka, co je nepatřičného na vyšším odběru elektřiny. Protočil chlapec elektroměr víc, než je v kraji zvykem? Tak se mu to sečte, a on to zaplatí. Běžná praxe. Elektřinu platíme všichni. Nakonec poslanci i senátoři mají k obdobným účelům všelijaké náhrady. Na ubytování, dopravu, reprezentaci, administrativu, telefon, na asistenty, a kdoví na co ještě. Někdo jako asistenta zaměstná příbuzného, někdo si z náhrad našetří na byt, někdo si zaplatí vlastní Ewing Oil.
Ledaže… ledaže by poslanci za služební byt neplatili nic. Všichni ubytovaní poslanci. Nepominutelná otázka pak je, proč?

Odpovědět

26. 5. 2018 (18:21)  –  JUDr. Josef Šlehobr

0
0

Dobré sobotní odpoledne,
musím přiznat, že vlastně se všemi diskutujícími souhlasím. Je pravda, že se v každé partě najde nějaký červivý jablko, ale toto jablko se dostalo až do sněmovny. To, že to napravil a dal na charitu nemůže zakrýt to, že el. energii neoprávněně čerpal ( ukradl).
Ryba smrdí od hlavy.
Závěrem chci říci, že jsem nenapsal, že to písečtí Piráti dělají. Napsal jsem, že si musíme dát pozor. Jinak se za tu "kriptoměnu" omlouvám.
Jinak jsem přesvědčen, že komunální volby v Písku vyhrají Piráti. Jednak jsou v kryptoprostoru jako doma a hlavně to mládí a počítače jde více k sobě.

Odpovědět

26. 5. 2018 (20:40)  –  Luděk Blaha

0
0

Pozor by si lidé měli dávat především na kryptonácky a kryptokomouše.

Odpovědět

27. 5. 2018 (18:34)  –  JUDr. Josef Šlehobr

0
0

Dobrý nedělní podvečer,
pan Luděk Blaha je úplně vedle. Ti náckové, kteří jsou již v kryptách a ti komoušové co jsou v kryptách již nikomu nemohou udělat zle, ale ani dobře. V podstatě žádní kryptonáckové ani kryptonáckové nejsou. Já Vám rozumím, ale jak jsem Vám napsal již několikrát mně může urazit jen inteligent. Jinak podle toho názvosloví jste zkostnatělý a politicky zahořklý člověk, který již nikdy nemůže být objektivní.

Odpovědět

27. 5. 2018 (19:45)  –  Luděk Blaha

0
0

To uPOZORnění nebylo na Vás, pane doktore, protože Vás vůbec neznám. Bylo tak nějak obecně, víte?
Ale když už jste se v něm našel, budete nejspíš vědět proč.
V každém případě posudek 'politicky zahořklý' se mi líbí a pokusím se si jej zapamatovat.

Odpovědět

3. 6. 2018 (18:38)  –  JUDr. Josef Šlehobr

0
0

Dobrý podvečer,
pane Blaha jen těžko mohu věřit Vaší odpovědi, protože již několikrát jste mé příspěvky vždy komentoval " komoušema ". Komouši si vybrali místo v historickém místě a udělali si tam bazén. Když jsem v diskusi podával informaci, že máme dva krvavé presidenty,
protože Beneš, od svého návratu Československa do své abdikace, podepsal 827 trestů smrti a Gottwald jen 427, tak jste uvedl komouši co ty smrti v gulagu a JE TOHO VÍCE. To je to ta zahořklost a z toho plynoucí neobjektivnost. Já komunista nejsem, ale chci být objektivní. Vypadá to, že se komunistů bojíme. Proto je televize plná pořadů co všechno komunisté dělali.

Odpovědět

Nový komentář k článku

Pro zapojení do diskuze se nejprve přihlašte ke svému účtu.

Nejste-li registrovaným uživatelem, zaregistrujte se zde. Registrace je jednoduchá a rychlá.