Přihlášení

Zastupitel Rudolf Tyll k rozpadu koalice

5. 4. 2011 | Zdenka Jelenová | Diskuze (1) | PÍSECKÝ HYDEPARK

MUDr. Rudolf Tyll

Redakce Píseckého světa oslovila několik opozičních členů zastupitelstva se žádostí o komentář současného dění v Písku (odchodu ODS z koalice). Jako první reaguje MUDr. Rudolf Tyll (písecký lékař a zastupitel za TOP 09). Všichni další zastupitelé se do této diskuse samozřejmě mohou zapojit buď přímo jako registrovaní přispěvatelé PS, případně odesláním příspěvku e-mailem na redakce@piseckysvet.cz.

Dobrý den. Musím se přiznat, že o vystoupení z koalice jsem se dozvěděl až nyní (5.4., 12:30), v mé polední pauze, z vašeho mailu a na stránkách PS.

Na začátek bych rád připomněl, že ODS vstoupila do koalice za podmínek, které předtím odmítla TOP 09. A to 2 místa v radě bez uvolněné funkce. Tato pozice nám připadala jako nedůstojná pro rovnocenného partnera, kterým jsme samozřejmě chtěli být.

Koalice má pracovat jako team, který vytvoří nejen vzájemná shoda na programu, ale i styl práce, důvěra a vzájemná kompatibilita jejich členů (konkrétních osob) - a toto v koalici splněno nebylo.

Budoucnost je otevřena. Za mou osobu vyjadřuji podporu jakémukoliv "sdružení", které bude mít jasný pozitivní program pro město Písek, zejména ve třech následujích bodech:

1. transparentní úřad a hospodaření města

2. rekonstruce plaveckého stadionu (ev. stavba nového)

3. řešení parkování v centru města

S pozdravem Rudolf Tyll

Související články:

ODS vystoupila z koalice

Starosta Veselý o rozpadu koalice: ODS nás opakovaně podrážela

 

0
0

Diskuze k článku +

6. 4. 2011 (00:09)  –  Eva Veselá

0
0

K bodu 1. doporučuji:
http://www.pruhlednaradnice.cz/

Odpovědět

Nový komentář k článku

Pro zapojení do diskuze se nejprve přihlašte ke svému účtu.

Nejste-li registrovaným uživatelem, zaregistrujte se zde. Registrace je jednoduchá a rychlá.