Přihlášení

Do Travel cafe na oběd i na večeři

29. 1. 2019 | Redakce PS | Diskuze (3) | Pro rodinu

Inovovaná kavárna Travel cafe v Komenského ulici pod gymnáziem zve na posezení u krbu, oběd i večeři. (PR)

Dobrý den, Deniso. Travel cafe Písek v Komenského ulici, hned nad učňovským střediskem, se myslím už docela etablovalo na písecké scéně kaváren. 

Ano, máte pravdu. Návštěvnost nám pomalu roste a jsme moc rádi za to, že se lidé vracejí. To je pro nás ukazatel, že naše snažení má smysl. 

Já sama jsem již v Travel cafe Písek byla a musím říci, že mě na něm baví interiér a nabídka kávy. Moje kamarádky zase oceňují zajímavou nabídku vín. Jak to vidíte vy, z pozice provozní? 

To, co jste vyjmenovala, je určitě pravda. Hodně lidí se vrací, nebo jdou cíleně vyzkoušet naši vietnamskou kávu. Pro nás je však prvořadé espresso a jeho mutace s mlékem a zde jsme moc spokojení s maličkou pražírnou Naftee z Českých Budějovic, která nám dodává opravdu jedinečnou kávu ze střední a jižní Ameriky. Tuhle kávu prodáváme jak nemletou i mletou tzv. “přes ulici” a lidé si jí pak mohou vychutnat i doma. 

Plánujete nějaká vylepšení?

V čem zatím pokulháváme je prodej jídla. Mnoho lidí si nás spojuje jen s kavárnou, ale my jsme také bistro s hodně zajímavou nabídkou. Jídla si můžou hosté také odnést domů a najedí se jak “masožravci”, tak vegetariáni. Všechna jídla mají ale jedno společné. Absolutně nepoužíváme žádné polotovary, ani dochucovadla, které bychom sami v jídle mít nechtěli. Pokud si u nás dáte maso, je primárně připraveno metodou sous-vide, tedy ve vakuu a má opravdu super chuť. Vegetariáni u nás třeba milují Budha misku. 

Vypadá to, že budu muset někdy zajít na oběd. Nebo vaříte i večer? 

Všechna jídla máme celý den i večer. Pouze polévky, které děláme samozřejmě také domácí a vždy čerstvé, většinou od 11:00. No, a ještě bych měla jednu věc. Někteří lidé se k nám prý bojí, že jsme “snobárna”, což je opravdu legrační a určitě nejsme. Jsme jen parta lidí, kteří chtějí i v malém městě nabízet kvalitu, kterou si v gastronomii zaslouží úplně všichni:-)

0
0

Diskuze k článku +

10. 2. 2019 (18:05)  –  JUDr. Josef Šlehobr

0
0

Dobrý večer,
děkuji za pozvánku na oběd nebol večeři. Je od vás hezké, ale já nechci podprahovou reklamu WWW-MILION CHVILEK PRO DEMOKRACII- NECHCEME STÍHANÉHO PŘEDSEDU VLÁDY. To, že se jedná o podprahovou reklamu, kterou nutíte občanů je známka toho, že se o žádnou demokracii nejedná. Co to má za efekt když Babišovi preference rostou.

Odpovědět

10. 2. 2019 (19:01)  –  Bc. Ladislav Douša, DiS.

0
0

Zajděte si na oční, neboť Vámi zmiňovaná podprahová reklama je naprosto zřetelně viditelná v pravém horním rohu formou reklamního banneru.

Pokud přímo v tomto PR článku, který komentujete, někde mezi řádky čtete Vámi zmiňovanou věc, pak poprosím o prozrazení, kde přesně to je.

Odpovědět

12. 2. 2019 (14:38)  –  JUDr. Josef Šlehobr

0
0

Dobrý den Bc. Ladislave Doušo, DiS,
takto měnicí se a opakovaně zanikající výzva má všechny parametry podpráhové reklamy. S demokracií to také nemá nic společného. Jinak by to byla REDAKČNÍ GLOSA a každý by se tam mohl přihlásit veřejně svým jménem, adresou, alespoň e-mailovou a nemělo by to takový konspirační smrad.

Odpovědět

Nový komentář k článku

Pro zapojení do diskuze se nejprve přihlašte ke svému účtu.

Nejste-li registrovaným uživatelem, zaregistrujte se zde. Registrace je jednoduchá a rychlá.