Přihlášení

Fler Jarmark

9. 3. 2018 | Martina Měřičková | Diskuze (0) | Pro rodinu

Třetí ročník píseckého Fler Jarmarku se bude konat v sobotu 24. března ve Velkém sále kulturního domu. Do Písku přivede zajímavé a originální tvůrce. Těšit se můžete na spoustu zajímavého zboží a na kreativní dílny pro děti i dospělé.

Třetí ročník píseckého Fler Jarmarku ukazuje, že si tato malá oslava kreativity našla své místo na slunci. Našla si své příznivce mezi návštěvníky, stejně tak řada prodejcu se do Písku ráda vrací. Nenechte se ovšem mýlit, že by tento ročník snad do Písku nepřivedl nové autory.

Těšit se můžete na stánky s přírodní kosmetikou Mydlitto, s koženými módními doplňky od Don Bon, představí se tyffany šperky od Karolkapb, drátované dekorace od Marinak, předená klubíčka od Klubíčka snu nebo keramické hrníčky s potisky od Petite poterie. Své zboží nabídne přes 40 prodejců z různých odvětví. Jedná se jak o profesionální výrobce, tak o řemeslníky, pro které je jejich tvorba koníčkem a věnují se jí ve volném čase.

Chybět nebudou ani oblíbené dílničky. Bez polytechnických dílen WoodMaid či dílny na vinuté perly si nedokážu písecky Fler Jarmark už představit. Těšit se můžete i na kurzy malování na šperky z pelxi, plackování, drátování, malování na štětce a další. Přijďte příjemně strávit jednu březnovou sobotu. Těšíme se na vás 24. března od 9 do 16 hodin.

Dokumenty k článku

0
0

Diskuze k článku +

Článek zatím nikdo nekomentoval – buďte první!

Nový komentář k článku

Pro zapojení do diskuze se nejprve přihlašte ke svému účtu.

Nejste-li registrovaným uživatelem, zaregistrujte se zde. Registrace je jednoduchá a rychlá.