Přihlášení

Fler Jarmark proběhne 4. května v píseckém Kulturním domě

5. 4. 2019 | Martina Měřičková | Diskuze (0) | Pro rodinu

Příznivci originálního oblečení, šperků, kvalitní kosmetiky a hraček pro děti se opět mají na co těšit. Chystá se pátý Fler Jarmark v Písku.

Tentokrát se Fler Jarmark uskuteční v prostorech Kulturního domu v Písku 4. května od 9 do 16 hod. Připraveny pro Vás budou jako vždy kreativní dílny pro děti i dospělé a nebude nouze o spoustu zajímavého zboží s heslem ,,co kus to originál".

Tento rok se na jarmarku sejde hned několik výrobců autorského porcelánu a keramiky, Studio Malíská, Olí Divišová, Kate Motl, Nikilu, Živá fantasie a Diakonie Rolnička. Těšit se můžete na stánky s přírodní kosmetikou Mydlitto, předenými klubíčky od Klubíčka snu, cínovanými šperky od SH-šperky, květinovými čelenkami Bereniké Flowers nebo japonskými kokedamy od Potměchuť. Své zboží nabídne přes 30 prodejců z různých odvětví. Chybět nebudou ani oblíbené dílničky. Polytechnické dílny WoodMaid, razítkovací dílna u stánku Papillon dětem nebo se budete moci naučit technice suchého plstění na stánku Ženská práce. Přijďte s námi příjemně strávit jednu květnovou sobotu. Těšíme se na Vás.

https://www.facebook.com/events/772615879774331/782839388751980/?notif_t=admin_plan_mall_activity¬if_id=1554272944436412

Dokumenty k článku

0
0

Diskuze k článku +

Článek zatím nikdo nekomentoval – buďte první!

Nový komentář k článku

Pro zapojení do diskuze se nejprve přihlašte ke svému účtu.

Nejste-li registrovaným uživatelem, zaregistrujte se zde. Registrace je jednoduchá a rychlá.