Přihlášení

Jízdy se supersporty poprvé v jihočeském kraji

20. 4. 2015 | Redakce PS | Diskuze (0) | Pro rodinu

Super zpráva pro fanoušky rychlých aut – nepropásněte jedinečnou příležitost vidět pohromadě nejrychlejší auta světa, která budou poprvé k vidění nejen v Písku, ale i na jihu Čech. A že se nechcete jen dívat! Potom právě pro Vás je určena naše nabídka – projeďte se jedním z vašich vysněných supersportů a staňte se alespoň na 30 minut jeho majitelem. A pokud se cítíte lépe na sedadle spolujezdce, sveze Vás náš profesionální instruktor. 570 koní pod kapotou Ferrari 458 Italia nebo 560 koní v Lamborghini Gallardo jsou zárukou parádní jízdy. Vybírat však můžete také mezi Porsche 911 Techart, Camaro ZL1 nebo Nissanem GT-R o síle neuvěřitelných 600 koní a se zrychlením z 0 na 100 pod 3 sekundy. Zaujala Vás naše nabídka? Potom si určitě pospěšte – první termíny jsou již 9. a 10. května od 9 do 17 hodin u čerpací stanice Shell v Písku. (PR)

Jízdu Vašich snů si objednejte na www.dokonalyzazitek.cz, v případě jakýchkoliv dotazů nám neváhejte zavolat na mob. 603 489 469, rádi Vám poradíme s výběrem toho pravého supersportu. Využijte tuto jedinečnou příležitost a věnujte jízdu supersportem jako dárek. Nehodí se Vám termín? Nevadí, druhý termín je stanoven na  17. – 19. července. Kupte si jízdu Vašeho života nebo se přijďte alespoň podívat, kdy jindy můžete vidět pohromadě miliónové supersporty!


A i pokud se neřadíte mezi fanoušky rychlých kol, navštivte náš web www.dokonalyzazitek.cz, z naší pestré nabídky si jistě vyberete ten pravý dokonalý zážitek.

(PR)

0
0

Diskuze k článku +

Článek zatím nikdo nekomentoval – buďte první!

Nový komentář k článku

Pro zapojení do diskuze se nejprve přihlašte ke svému účtu.

Nejste-li registrovaným uživatelem, zaregistrujte se zde. Registrace je jednoduchá a rychlá.