Přihlášení

Letní taneční kurzy pro děti + SOUTĚŽ O VOLŇÁSKY

6. 4. 2016 | Redakce PS | Diskuze (0) | Pro rodinu

Centrum kultury města Písek pro Vás na letní prázdniny opět připravuje dva oblíbené dětské kurzy. V minulých letech se o prázdninách v budově Kulturního domu vystřídalo na 60 spokojených dětí. Pokud máte zájem, neváhejte a již se přihlašujte, neboť loni byly kurzy obsazené již v květnu.

V červenci od 11. do 15. proběhne Letní taneční škola, kde se děti budou učit základní taneční techniky standardních a latinskoamerických tanců, moderní street dance či balet. Nebude chybět ani tvoření, procházky a hry. Na závěr kurzu si můžete přijít zatancovat na Letní květinový bál, kde korunujeme královnu a krále LTŠ. Taneční kurz povedou zkušené lektorky Gabriela Kroutilová (absolventka taneční konzervatoře Duncan centre Praha) a Tamara Houdková (držitelka mezinárodní třídy v lat. a stt. tancích, trenérka a porotkyně III. třídy).

 

Dalším kurzem, který proběhne od 22. do 26. srpna 2016 je Návrat do ticha. Zde se děti mohou naučit, jak zvládat stresové situace a své strachy. Probereme různé techniky, které vedou k vyrovnání těla a duše. Technik bude mnoho, aby si každé dítě mohlo pro sebe najít to nejlepší. Například dynamické jako tanec, jóga, masáže a pobyt v přírodě nebo mentální, kde se setkají se svým vizualizovaným strachem a tím, že se mu postaví tváří v tvář a dají mu, co potřebuje, rozpustí své obavy. Také se intuitivně propojíme s kameny a křišťály a v meditaci se přeneseme do Nebeského království a za delfíny pod hladinu moře. Nebude chybět ani tvoření, vyrobíme si talisman pro posílení intuice či si vysypeme mandalky barevným pískem. Zasadíme si léčivé bylinky a budeme pít bylinné čaje. Kurz Návrat do ticha povede lektorka Ingrid Čapková, která má s dětmi mnohaletou zkušenost a je mistr reiki, astrolog, kineziolog, terapeut SRT a další.

 

Oba kurzy probíhají v budově Kulturního domu a na zahradě a začínají vždy v 8 hodin a končí v 16 hodin, cena kurzů je 1.500,- Kč a v ceně je zahrnutý program, 2x svačina, hlavní jídlo a polévka, pitný režim po celý den.

Přihlášky je možné vyzvednout v pokladně Kulturního domu Po – PÁ od 8 do 16 hodin nebo stáhnout na www.centrumkultury.cz .

Soutěž o jedno místo na kurz dle vlastního výběru:

Pokud pošlete naskenovaný obrázek od vaší dcery či syna do 5. 5. 2016 na recepce@centrumkultury.cz nebo ho přinesete osobně do pokladny Kulturního domu Po – Pá od 8 do 16 hodin a budete vylosováni, vyhrajete kurz pro vaše dítě dle vlastního výběru zdarma.

Téma obrázku: Tanec nebo meditace.

0
0

Diskuze k článku +

Článek zatím nikdo nekomentoval – buďte první!

Nový komentář k článku

Pro zapojení do diskuze se nejprve přihlašte ke svému účtu.

Nejste-li registrovaným uživatelem, zaregistrujte se zde. Registrace je jednoduchá a rychlá.