Přihlášení

Letní taneční škola

5. 2. 2020 | Centrum kultury | Diskuze (0) | Pro rodinu

Milujete tanec a máte odvahu a chuť pomoci Perlové panně? Tak neváhejte a přihlaste se na Letní taneční školu do Kulturního domu, která bude probíhat od 13. do 17. července.

Král řek a potoků si vybral za nevěstu Perlovou pannu, ta ho ale nechce, protože král nemá dobré srdce. Je nešťastná a pláče. Pláče perly. To se králi sice líbí, ale převáží jeho pýcha, že si někdo dovolí nechtít ho za manžela, a proto Perlovou pannu promění v bílou perlu říční Perlorodky. Pomoci jí může pouze tanec Rudého diamantu a balet Perlorodky, který se budeme celý týden pilně učit. A nebudou to jen tyto dva tance, ale protančíme celý týden. A společně se připravíme i na páteční závěrečný Rubínový bál. Také budeme muset Perlové panně přinést zázračnou věc, kterou máme na naší planetě. A jak ji najdeme? Pomocí indicií, které se vydáme hledat například do křišťálové studánky nebo do říše pavouka se smaragdovýma očima. Také se pokusíme ulovit zlatou rybku nebo hledat barevné drahokamy. Během týdne si také děti osvojí základní taneční techniky standardních a latinskoamerických tanců, moderní street dance či balet. Taneční kurz povedou zkušené lektorky Gabriela Kroutilová, která je absolventkou taneční konzervatoře Duncan centre Praha a Tamara Houdková, držitelka mezinárodní třídy v lat. a stt. tancích, trenérka a porotkyně III. třídy. Chybět nebude vyrábění ani pobyt v přírodě.

I když se vám zdá, že do léta ještě zbývá hodně času, doporučujeme zajistit si taneční kurz včas, protože v loňském roce se kapacita rychle naplnila a na některé děti se nedostalo.  Cena kurzu je 1500 Kč. Přihlášky získáte na www.centrumkultury.cz nebo na pokladně Kulturního domu.

 

0
0

Diskuze k článku +

Článek zatím nikdo nekomentoval – buďte první!

Nový komentář k článku

Pro zapojení do diskuze se nejprve přihlašte ke svému účtu.

Nejste-li registrovaným uživatelem, zaregistrujte se zde. Registrace je jednoduchá a rychlá.