Přihlášení

Nevíte, jaký tábor vybrat pro své dítě?

17. 5. 2017 | Centrum kultury | Diskuze (0) | Pro rodinu

Centrum kultury města Písku připravilo pro děti dva letní příměstské tábory. V Letní taneční škole půjde hlavně o tanec a pohyb, tábor s lehce esoterickým názvem Návrat do ticha se zaměřuje na zvládání dětských obav a vyrovnání těla a ducha.

Letní taneční škola proběhne v Kulturním domě v týdnu od 14. července vždy mezi 8:00 a 16:00. Cena tábora je 1.500 Kč.

Na programu je výuka základních tanečních technik, např. standardní a latinskoamerické tance, balet, contemporary a další techniky. Dále tvoření, kulturní doprovodný program, procházky a hry. V pátek odpoledne kurz zakončí Světluškový bál.

Kurz je určený pro děti od 7 do 14 let. Lektorkami kurzu jsou Gabriela Kroutilová, absolventka taneční konzervatoře Duncan centre Praha a Tamara Houdková, držitelka mezinárodní třídy v latinskoamerických a standardních tancích, trenérka a porotkyně III. třídy.

Cena kurzovného je 1.500 Kč. V ceně je zahrnuto: 2x svačina, polévka a hlavní jídlo, pitný režim, výuka a doprovodný program.

Pokud chcete, aby se Vaše dítě naučilo klidu a harmonii, anebo se dokázalo postavit svým obavám, pak ho určitě přihlaste na kurz Návrat do ticha, který se uskuteční 21. – 25. srpna. Na tomto kurzu budeme probírat různé techniky, které vedou k vyrovnání těla a duše či zbavení strachů a obav. Technik bude mnoho, aby si každé dítě mohlo najít pro sebe to nejlepší. Například ruská metoda Psychoenergetické aikido nebo tibetská metoda Pečování o své démony (strachy).

Vyrobíme si levandulové polštářky či kouzelnou krabici tvorby. Nabijeme svou energii biorezonátory. Vzájemně se namasírujeme. Budeme chodit do přírody a hrát si na bylinky. Celý týden, kurz probíhá od pondělí do pátku mezi 8:00 a 16:00, si budeme povídat, hrát, zpívat a hlavně se smát…

Kurz je určený pro děti od 7 do 14 let, lektorkou je Ingrid Čapková.

Cena kurzovného je 1.500 Kč. V ceně je zahrnuto: 2x svačina, polévka a hlavní jídlo, pitný režim, výuka a doprovodný program.

Přihlášku na oba kurzy můžete získat na www.centrumkultury.cz, e-mailem na in.ca@centrum.cz nebo osobně na pokladně Kulturního domu.

0
0

Diskuze k článku +

Článek zatím nikdo nekomentoval – buďte první!

Nový komentář k článku

Pro zapojení do diskuze se nejprve přihlašte ke svému účtu.

Nejste-li registrovaným uživatelem, zaregistrujte se zde. Registrace je jednoduchá a rychlá.