Přihlášení

Oblíbený příměstský animační tábor ve Sladovně je zpět!

10. 3. 2022 | Sladovna Písek | Diskuze (0) | Pro rodinu

Chcete se naučit animovat? Chcete poznat nové kamarády a užít si spoustu zábavy? Přihlaste se na příměstský tábor Animárium!

Animárium – příměstský tábor

1. 8. – 5. 8. 2022
doporučená věková skupina 7–15 let
cena: 2600 Kč
kapacita: 16 dětí
 
I letos pořádá Sladovna oblíbené příměstské animační tábory, které budou probíhat v profesionálně vybaveném Animáriu. Tábory budou celkem dva, volnou kapacitu má již jen termín od 1. do 5. srpna.
 
Děti budou moci vstoupit do animačního studia a pod vedením profesionálních lektorek a animátorek ze spolku ULTRAFUN a zkušených lektorů Sladovny spolupracovat na vzniku animovaného filmu, od prvních nápadů přes realizaci a následnou postprodukci vytvořit hotový animovaný film.
 
Ptáte se, co je vlastně ta animace? Je to kouzlo. Kouzlo, které se děti na příměstském táboře naučí ovládat. Dozví se, co je to animovaný film, co vše se za tvorbou animovaného filmu skrývá a co je třeba udělat, aby takový film mohl vzniknout. Děti budou v malých tvůrčích skupinách spolupracovat na tvorbě animovaného filmu – od hledání námětu a příběhu, přes tvorbu storyboardu, výrobu loutek a pozadí jednotlivých scén, až se dostanou k samotné animaci vlastního filmu. Při tvorbě filmu se ale uplatní mnoho různých profesí a talentů – děti budou dále pracovat se zvukem a tvorbou zvukových efektů, seznámí se střihem filmu a postprodukcí. Příměstský tábor ukončíme slavnostním promítáním natočených animovaných filmů v našem kině a nebude chybět ani občerstvení a popcorn.

Informace k organizaci příměstských táborů

Příměstské tábory probíhají každý den od 8:30 do 16 hodin.
 
Příměstské tábory se realizují v prostorách animačního studia Animárium v galerii Sladovna Písek o.p.s., kde pro děti bude vytvořeno příjemné a klidné zázemí mimo prostory hlavních expozic. V rámci aktivit táborů budou děti moci navštívit i další interaktivní výstavy Sladovny. Vedoucí táborů jsou zkušení lektoři, profesionální animátoři, výtvarníci, herci a performeři, kteří mají bohaté zkušenosti s prací s dětmi a s vedením zájmových a vzdělávacích aktivit pro děti. Tábory se realizují ve skupině max. 16 dětí.
 
Dětem bude zajištěn pravidelný pitný režim a oběd každý den. Svačiny si děti nosí své vlastní.
 
Přihlášku je možné si stáhnout zde.
 
Vyplněnou přihlášku na tábor můžete odevzdat na recepci galerie Sladovna Písek o.p.s. nebo poslat kopii na email: tomas.novotny@sladovna.cz nejpozději do 24. 6. 2022. Kapacita táborů je však omezená.
 
Kontakt pro více informací:
Mgr. Tomáš Novotný
Tel: 773 623 929
E-mail: tomas.novotny@sladovna.cz

 

Fotogalerie k článku


0
0

Diskuze k článku +

Článek zatím nikdo nekomentoval – buďte první!

Nový komentář k článku

Pro zapojení do diskuze se nejprve přihlašte ke svému účtu.

Nejste-li registrovaným uživatelem, zaregistrujte se zde. Registrace je jednoduchá a rychlá.