Přihlášení

Rostya Gordon-Smith pomohla založit Klub Minerva 21 Písek

26. 4. 2016 | Redakce PS | Diskuze (0) | Pro rodinu

Skupinka dvaceti žen pokřtila 12. dubna v salonku kavárny Beseda v Palackého sadech založení ženského Klubu Minerva 21 Písek, pobočky progresivní celorepublikové organizace. Iniciátorky nového klubu, Monika Hodáčová a Lucie Přecechtělová, se myšlenkami Minervy nezávisle na sobě nadchly natolik, že se rozhodly vyhledat kontakty a začít i v Písku. Už na první setkání pozvaly zakladatelku Minervy Rostyu Gordon-Smith. OBSÁHLÝ ROZHOVOR s touto zajímavou a inspirativní osobností naleznete v květnovém čísle měsíčníku Písecký svět, které vychází již tento pátek.

Sešlost žen na prvním setkání byla velmi různorodá, účastnice se sjely z celého jihočeského regionu. Vzájemné představení ukázalo pestrost profesí a zájmů mimořádně aktivních a zajímavých žen.

Druhé setkání Klubu Minerva 21 Písek je naplánováno na čtvrtek 12. května od 17 hodin v kavárně Beseda, Palackého Sady 68. Tentokrát budou hosty Jaroslava Jindráková, zakladatelka módní značky JJ, která navrhuje oděvy a tiskne vlastní látky, a Martina Bártová, která je na mateřské dovolené a podniká v oboru zdraví a krása. Podrobnosti se dozvíte na www.minerva21.net nebo minerva21pisek@gmail.com

 

 

0
0

Diskuze k článku +

Článek zatím nikdo nekomentoval – buďte první!

Nový komentář k článku

Pro zapojení do diskuze se nejprve přihlašte ke svému účtu.

Nejste-li registrovaným uživatelem, zaregistrujte se zde. Registrace je jednoduchá a rychlá.