Přihlášení

V Záhoří trénuje Cirkus Happy kids

13. 5. 2019 | Redakce PS | Diskuze (3) | Pro rodinu

Děti ze ZŠ Záhoří a RC Fazole Písek budou v tomto týdnu hvězdami manéže v opravdovém šapitó cirkusu Happy kids – kouzelníci, fakíři, černé divadlo, provazochodci, klauni, žongléři, visutá hrazda i akrobaté. Od pondělí do středy probíhají intenzivní tréninky. Diváci jsou zváni na veřejnou generální zkoušku ve čtvrtek 16. května od 10 hod nebo premiéru od 17 hod. V pátek 17. května ukončí cirkusovou show derniéra v 17 hod.

0
0

Diskuze k článku +

15. 5. 2019 (19:30)  –  jana tunová

0
0

A zapomněli jste dodat,že celou akci si rodiče musí platit….Dítě ,které tam vystupuje zaplatí 150,-kč ,a děti,kteří půjdou na zítřejší generálku zaplatí pouze 50,-Kč……

Odpovědět

15. 5. 2019 (21:32)  –  Ondřej Medek

0
0

Poplatek 150,- Kč za vystoupení dítěte je za tři dny intenzivního tréninku, což mi připadá velmi příznivé ve srovnání např. s běžnou školní akcí jako je návštěvou divadla, kina, bruslení apod. Samozřejmě, pak je ještě vstupné rodičů (a dalších návštěvníků), ale to dám radši než za cirkusy, co jezdí do Písku na Výstaviště.
Cirkus má a dobré reference (lze dohledat dvě reportáže na ČT), mnohaleté zkušenosti nejen z ČR, ale i z Německa i dalších zemích. Tedy předpokládám, že výsledek bude stát za to.

Odpovědět

15. 5. 2019 (22:04)  –  jana tunová

0
0

Místo učení mají intenzivní tréninky. Proč ty tréninky nejsou po vyučování.Na cirkusy do Písku opravdu nechodíme, radši z dětmi jedeme na výlet.
Píšete, že je to lepší než běžné školní akce, kdy naposledy děti ze školy Záhoří byli v kině či v divadle..Za 5 let si to ani jednou nevybavuji.

Odpovědět

Nový komentář k článku

Pro zapojení do diskuze se nejprve přihlašte ke svému účtu.

Nejste-li registrovaným uživatelem, zaregistrujte se zde. Registrace je jednoduchá a rychlá.