Přihlášení

Hradišťské sportování a zábava s kapelou Tvoje máma – 2. září na Hradišti

27. 8. 2023 | Zbyněk Konvička | Diskuze (0) | Pro rodinu

Srdečně zveme za Osadní výbor Hradiště, Orientační sporty Písek a Hospůdku na hřišti na Hradišťské sportování, jehož součástí bude již VII. ročník Hradišťského běhu a dětský víceboj spojený s večerní zábavou s revivalovou kapelou Tvoje máma u fotbalového hřiště TJ Hradiště. Letos jsme datum konání posunuli na závěr prázdnin, na sobotu 2. září. Pojmeme ho jako loučení s létem a také věříme, že v noci bude tepleji než ve druhém, třetím zářijovém víkendu, kdy se akce konala v minulosti. Poprvé se na Hradišti představí mladá studentská kapela Tvoje máma, která je opravdu skvělá. Parta mladých kluků – studentů, muzikantů ze ZUŠ Písek je parádně sehraná, výborně zpívá a má bohatý repertoár známých českých i zahraničních pecek, které budete vesměs jistě znát. Představeny budou i aktivity Charity Písek. Těšíme se na vás!

Hradišťský běh:

Registrace: 13.30–14.30 na základně závodů – u Hospůdky Na hřišti
Start: v 15.00 na hradišťském okruhu
Vyhlášení výsledků: v 17.00 u Hospůdky Na hřišti

Kategorie:

I. děti do 10 let i s rodiči (1,5 km),
II. 11–15 let (2,5 km)
III. 16–101 let (5 km)

Dětský víceboj na protažení těla i mysli:

dětský sranda víceboj
petanque
kroket
badminton
rapid ball

Mezi 13.30–16.30 budou na základně v areálu TJ Hradiště probíhat po celou dobu akce hry a soutěže pro děti. Od 17.30 hodin si budete moci posedět při ohni a opéct si vlastní buřty.

V podvečer v 19 hodin vypukne taneční zábava u Hospůdky Na hřišti s píseckou revivalovou kapelou Tvoje máma, složenou ze žáků ZUŠ Písek. Při nepřízni počasí budou připraveny velké stany.

0
0

Diskuze k článku +

Článek zatím nikdo nekomentoval – buďte první!

Nový komentář k článku

Pro zapojení do diskuze se nejprve přihlašte ke svému účtu.

Nejste-li registrovaným uživatelem, zaregistrujte se zde. Registrace je jednoduchá a rychlá.