Přihlášení

Filmovky – FAMO v Písku a SVOŠF Písek zvou zájemce

1. 3. 2018 | Redakce PS | Diskuze (0) | Školství

V pátek 9. března se na píseckých filmových školách koná DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ.

Akce je organizována nejen pro budoucí studenty a jejich rodiče, ale pro každého, kdo bych chtěl nahlédnout pod pokličku školy a vidět, jak a co se na „filmovce“ učí. Od 10 do 14 hodin se budou konat ve škole (Lipová alej 1068, Písek) prohlídky učeben a specializovaných pracovišť včetně školních ateliérů a projekce studentských filmů.

Návštěvníkům se budou věnovat pedagogové i studenti, účast přislíbili renomovaní filmaři a pedagogové Miloň Terč, Karel Jaroš, F. A. Brabec, Martin Otevřel, Eva Bobková, Jana Hádková, Moris Issa, Milica Pechánková a další představitelé FAMO v Písku. Osobně bude také přítomný letošní jubilant a vzácný kolega profesor Juraj Jakubisko, který bude se zájemci besedovat v Atelieru scenáristiky nejen o své bohaté filmové tvorbě.

Přijímací zkoušky na písecké filmové školy se konají 23. dubna pro bakalářské studium FAMO v Písku, 24. dubna pro magisterské studium FAMO v Písku, a 14. června  na SVOŠF Písek. Druhé kolo přijímacího řízení se koná  6. září pro obě filmové školy dohromady.

Všechny potřebné informace jsou uvedeny také na www.filmovka.cz.

prof.PaedDr. GABRIEL ŠVEJDA, CSc., dr.h.c, rektor FAMO v Písku

0
0

Diskuze k článku +

Článek zatím nikdo nekomentoval – buďte první!

Nový komentář k článku

Pro zapojení do diskuze se nejprve přihlašte ke svému účtu.

Nejste-li registrovaným uživatelem, zaregistrujte se zde. Registrace je jednoduchá a rychlá.