Přihlášení

Královská školka v Písku a nově v Heřmani

12. 2. 2018 | Redakce PS | Diskuze (0) | Školství

Od 4. prosince otevřela písecká Královská školka svou pobočku v Heřmani. K dispozici je jedna třída pro 12 dětí a dvě učitelky. Školku mohou navštěvovat děti od 1 roku a je pro ně zajištěna celodenní strava s teplým obědem.

Královská školka si klade nemalé cíle. Děti se v ní musí cítit jako královny a králové, princové a princezny, jako středobod světa, kde se jejich přání hrát si na cokoliv plní ve skutečnost.

"Chtěla bych, aby se našim dětem vybavily vzpomínky asi takovéto: Celý den se nám věnovaly naše učitelky, četly nám pohádky, chodila za námi naše kouzelná babička s pohádkami, s dětmi jsme si společně hráli na všechno možné, naše třídy byly nádherně barevné a k jídlu jsme dostávali dobroty. Také jsme hodně chodili ven a každý den jsme se tam těšili," říká zakladatelka školy Jaroslava Králová.

Písecká školka je momentálně naplněná – šance je ale v Heřmani. Vše, co vás zajímá, nejlépe zjistíte při návštěvě v KRÁLOVSKÉ ŠKOLCE na adrese V Koutě 91, Písek. "V lednu jsme otevřeli druhou školku v Heřmani – po 20 letech se tak v Heřmani objevilo zařízení pro děti. Nabízíme ještě několik volných míst. U nás jsou děti opravdu šťastné, na 12 dětí jsou dvě učitelky a můžeme vzít už děti od 1 roku věku. Oevírací dobu přizpůsobujeme potřebám rodičů, pokud potřebují zůstat v práce déle, stačí se domluvit," vysvětluje jaroslava Králová. Dále bude školka své aktivity rozšiřovat do Strakonic: na jaře bude vyhlašovat konkurs na nové učitelky.

KONTAKT:

Asociace jihočeských rodin z.s. 

Palackého sady 68, Písek

tel. 725 436 873

e-mail: jaroslava.kralova@kralovskaskolka.cz

web: www.kralovskaskolka.cz

0
0

Diskuze k článku +

Článek zatím nikdo nekomentoval – buďte první!

Nový komentář k článku

Pro zapojení do diskuze se nejprve přihlašte ke svému účtu.

Nejste-li registrovaným uživatelem, zaregistrujte se zde. Registrace je jednoduchá a rychlá.