Přihlášení

Zvonění projektu Partnerství pro ICT – Písek

15. 10. 2014 | Jitka Lukášová | Diskuze (1) | Školství

Jako končí pohádky, končí po třech letech i náš projekt Partnerství pro ICT – Písek. Během své realizace se podařilo něco lépe, něco hůř. Samotným úspěchem určitě můžeme nazvat to, že jsme se vůbec dopracovali až do závěru bez větších obtíží.

A co užitečného díky projektu Partnerství pro ICT – Písek vzniklo? Uskutečnila se řada zajímavých školení, ať už z oblasti vzdělávání v informačních a komunikačních technologiích, nebo z oblasti rozvoje tzv. měkkých dovedností (komunikační a prezentační dovednosti) a human resources. Tato školení se konala převážně v Písku a Českých Budějovicích. Zúčastnit se mohla každá dospělá osoba se zájmem o danou problematiku zdarma. Za celou dobu projektu bylo takových zájemců přes 350.

Trvalým výsledkem je také webový portál Eduport, který bude fungovat i nadále a v budoucnosti zájemcům umožní se aktivně hlásit na vypsané kurzy.

Projekt umožnil, aby vznikly nové metodiky popisující, jak vyučovat výše zmíněná témata. Tyto metodiky se uplatní i při dalších školeních, která se v budoucnu uskuteční. Je totiž nad slunce jasné, že se v rámci udržitelnosti projektu (která je celých 5 let) budou již jednou konané kurzy opakovat. Kdo tedy nyní propásl svou příležitost, bude mít možnost to napravit.

Těšíme se, že výsledky projektu budou v praxi dále využívány a že se třeba někdy na nějakém kurzu potkáme.

 

Za projektový tým

Jitka Lukášová, koordinátorka projektu

 

Kontakt:

Jitka Lukášová

Obchodní akademie a Jazyková škola s právem SJZ Písek

Email: jitka.lukasova@smartdialog.cz

Tel.: +420 777925358

Fotogalerie k článku


Dokumenty k článku

  • (JPG, 239.3 kB)
0
0

Diskuze k článku +

16. 10. 2014 (00:45)  –  Luděk Blaha

0
0

Pohádka. To je přesné.

Odpovědět

Nový komentář k článku

Pro zapojení do diskuze se nejprve přihlašte ke svému účtu.

Nejste-li registrovaným uživatelem, zaregistrujte se zde. Registrace je jednoduchá a rychlá.