Přihlášení

Druhý děda?

31. 10. 2016 | Josef Šlehobr | Diskuze (10) | Vaše názory

Večer dne 29.10.2016 byl na televizní stanici CSfilm uváděn film Otakara Vávry "Osvobození Prahy ". Pokud se dívala paní Terezie KASLOVÁ, tak mohla viděti svého druhého dědečka, resektive herce, který představoval RICHARDA BIENERTA ministerského předsedu kolaborantské vlády. BIENERT byl pověřen vrahem českých vlastenců K.H. FRANKEM, aby na Staroměstské radnici vydal prohlášení o ukončení protektorátu a převzal v Praze moc. Byl však revolucionáři zatčen a uvězněn.

Tato scéna z filmu odpovídá skutečnosti se vším všudy.

Dcera Ferdinanda PEROUTKY Eva si vzala syna ministerského předsedy BIENERTA , t.j Richada Bienerta, ml. Terezie KASLOVÁ je tedy přímým potomkem tohoto kolaboranta a zrádce českého národa.

RICHARD BIENERT , st. se narodil 5.9. 1881  v Praze na Smíchově. Zemřel krátce  po tom co byl z důvodu zdravotního stavu propuštěn z vězení, t.j. 3.2.1949. Za první republiky byl policejním presidentem HLAVNÍHO MĚSTA. Po příchodu nacistů povýšil, byl ZEMSKÝM POLICEJNÍM PRESIDENTEM. Tedy šéfem i těch orgánů co hlídali v cikánském, jak se tehdy říkalo, táboře v Letech. Dotáhl to až na ministerského předsedu kolaborantské vlády a jako takový šel přebírat moc, jak je uvedeno ve jmenovaném filmu.

FERDINAND PEROUTKA měl dvě dcery Evu, která si vzala BIENERTA, ml. a Kláru, která si vzala primáře MUDr. Příbrského z nemocnice v Čeaských Budějovicích. Musím se přiznat, že se mi nepodařilo zjistit, zda paní Terezie KASLOVÁ je dcerou Evy nebo Kláry. Podle mne to není tak podstatné protože příbuznost s mnisterskýmm předsedou BIENERTEM je tak velká, že to je rozhodující.

Za těchto okolností se zdá absurdní, že paním Terezie KASLOVÁ zažalovala presidenta Zemana, aby chránila čest svého dědečka, že nenapsal článek HITLER JE GENTLEMAN. Podle mého názoru je postoj Ferinda PEROUTKY k nacistům zřejmý. Již jen z toho, že provdal svou dceru za tehdejšího mocipána BIENERTA a z tohoto pohledu je jedno zda paní Terezie KASLOVÁ je přímo vnučkou BIENERTA nebo jen velice blízskou příbuznou.

To ovšem není všechno. Postoj Ferdinda PEROUTKY k nacistům a vůbec k němcům, jako okupační moci, je prokázána jeho osmi články, které předložila kncelář presidenta u soudu. Sama paní Kaslová se vyjádřila novinářům, po tom vyšla ze soudní síně, že hodnocení soudu je horší než když by se jednalo jen o článek HITLER JE GENTLEMAN.

Člověk si musí položit otázku proč to celé vůbec vzniklo. Obsah těch ostatních článků musela paní KASLOVÁ znát. Důvod však zde být musí.  Podle mého názoru to patří do diskreditačních akcí proti Zemanovi. Možná již i do té současné akce na odstranění Zemana, což je akce NULOVÁ TOLERANCE, která se v současné době rozrostla do obřích rozměrů. Aktéry této akce nebudu jmenovat, ale jejich jména i s obrázky jsou uvedeny na aeronet.cz/news/exkluzivně

Ano, odstranit Zemana je to oč tu běží i kdyby neměl být žádný president.

0
0

Diskuze k článku +

5. 11. 2016 (13:40)  –  JUDr. Josef Šlehobr

0
0

JUDr. Josef Šlehobr,5.11.2016.
MUSÍM PŘIZNAT, ŽE JSEM ČEKAL NA SVŮJ ČLÁNEK VĚTŠÍ REAKCI NEŽ 9 PALCŮ DOLU. JE ZŘEJMÉ,, ŽE TĚCH DEVĚT NECHCE NÉST KŮŽI NA TRH. POKLÁDÁM ZA SVOU POVINNOST TĚMTO LIDEM ODPOVĚDĚT.
FERDINAND PEROUTKA BYL PRONĚMECKÝ TEDY I PRONACISTICKY ORIENTOVANÝ ŠÉF REDAKTOR PŘÍTOMNOSTI. TO JE SPOLEHLIVĚ PROKÁZÁNO. JEDNAK TÍM, ŽE VDAL SVOU DCERU EVU ZA VRCHOLNÉHO PŘEDSTAVITELE PROTEKTORÁTNÍ MOCI, PROKAZUJE TO I ODŮVODNĚNÍ ROZSUDKŮ PRVNÍHO STUPNĚ A DRUHÉHO STUPNĚ SOUDŮ V PRAZE A TO NA ZÁKLADĚ OSMI ČLÁNKŮ, KTERÉ PŘEDLOŽILA PRESIDENTSKÁ KANCELÁŘ. KAŽDÝ SE O TOM MŮŽE PŘESVĚDČIT NA www. pritomnost.cz archiv/cz/ 1939/1939 26.4 půdf. 0/0. Jen malá ukázka: v článku DYNAMICKÝ ŽIVOT oslavuje Hitlera k jeho padesátinám, jak se mu za šest let všechno podařilo.
TI CO DALI TOMUTO, ČLÁNKU PALEC DOLU JSOU PRO KOLABORANTSKOU VLÁDU, PRO NACISTY. JEJICH VLASTENECTVÍ NESTOJÍ ZA NIC, NEBO JEJICH NENÁVIST K ZEMANOVI JE TAK VELKÁ, ŽE JSOU OCHOTNI SPOJIT SE S ČERTEM ĎÁBLEM. JE MI JICH LÍTO.

Odpovědět

10. 11. 2016 (09:39)  –  JUDr. Josef Šlehobr

0
0

SUDETEN LANDSMANNSCHAFT TVOŘÍ:
1. KATOLICKÁ ACKERMANN GEMEINDE
2. SOCIÁLNĚ-DEMOKRATICKÁ SELINGER GEMEINDE
3. FAšistický WITIKOBUND
PODÍVÁME-LI SE NA NĚMECKOU ORGANIZACI ACKERMANN GEMEINDE ZJISTÍME,ŽE MÁ REGIONÁLNÍ POBOČKU V ČESKÉ REPUBLICE. JEJÍM PŘEDSEDOU JE DANIEL HERMANN JE TEDY VŮDCEM ČESKÉ POBOČKY KATOLICKÉ ČÁSTI SUDETONĚMECKÉHO LANDSMANNSCHAFTU. Z TOHOTO HNÍZDA TAKÉ VZNIKLA AKCE TEREZA KASLOVÁ A JEJÍM ŽALOBA NA PRESIDENTA A AKCE BRADY.
VŠICHNI SE NEMOHOU SMÍŘIT S TÍM, ŽE SE PRESIDENTEM NESTAL SCHWARZENBERG A ONI SE S TÍM NEMOHOU SMÍŘIT. JEN ZEMANOVI MŮŽEME DĚKOVAT, ŽE SE TAK NESTALO. JINAK UŽ BYCHOM TADY MĚLI 80.000 MIGRANTŮ.
JAK ZJIŠŤUJI I ZDE V PÍSKU JE NEJMÉNĚ 62 STOUPENCŮ LANDSMANNSCHAFTU A NIC JIM NEVADÍ, ŽE JEJICH NÁROKY NA VRÁCENÍ MAJETKU MAJÍ DÁLE VE STANOVÁCH PO TOM CO O TOM ROZHODL SOUD.

Odpovědět

10. 11. 2016 (18:16)  –  Luděk Blaha

0
0

Dnes jsem si konečně došel na polikliniku na oční oddělení, a do týdne bych měl mít nové brýle.
Můžete už zase psát normálním písmem, pane doktore. Takhle to sice vidím, ale číst se to nedá.
A to ani nehovořím o obsahu…

Odpovědět

10. 11. 2016 (22:46)  –  Zbyněk Konvička

0
0

Luďku, tvoje reakce jsou často výživnější než článek samotný, a tahle mě teda rozsekala… :)))))))

Odpovědět

11. 11. 2016 (09:45)  –  JUDr. Josef Šlehobr

0
0

Dobrý den pánové,
Vy alespoň diskutujete pod svým jménem, ale spousta anonymů to jsou srabi. Co se Vám na tom článku nezdá ? Ke všemu mám řádně ověřené podklady. Je mimo diskusi, že Bienert byl jeden z nejvyšších protektorátních mocipánů. Tomu dal Peroutka svou dceru Evu. To znamená, že se cpal mezi kolaboranty. Najděte si článek DYNAMICKÝ SVĚT z roku 1939, kde oslavuje 50-tiny Hitlera v 
časopisu PŘÍTOMNOST. Že Kaslová svého dědu nemohla zná to je jasné, že znala obsah jeho článků je zřejmé, že v době jejího narození byl již znova dvakrát ženatý, jednu emigrantku nechal v jiném stavu a utekl. Další emigranti se v Londýně na její porod skládali, že by tedy bránila čest svého pravěkého dědečka, tak tomu snad nikdo nevěří.
Herman je předsedou Ackermann Gemeinde, že to je součást Sudetského Landsmanschaftu, že členy jsou katoličtí preláti kardinál Vlk a podobně. To přiznává Herman sám, že Herman lže již v tom, že Brady byl jeho strýc. Byl to bratranec jeho matky.Je to všechno pravda. Tak podle mne ti co nesouhlasí nemají jiný důvod než, že souhlasí se Sudetským Landsmannschaftem.

Odpovědět

11. 11. 2016 (10:31)  –  jiří Mládek

0
0

Ne že bych s vámi přímo nesouhlasil, ale přijde mi to jako hromada keců a vůbec netuším o čem to celé je. Většinu těch pánů o kterých píšete vůbec neznám: Bienert, Herman, Ackermann, Peroutka, Kaslová…

Snad jen o tom Hitlerovi jsem něco zaslech, že to byl snad nějakej německej prezident. A ten Zeman to je nějakej ekolog co objímá stromy…

Odpovědět

13. 11. 2016 (10:59)  –  JUDr. Josef Šlehobr

0
0

PRO TAKOVÉ IGNORANTY JAKO JE PAN JIŘÍ MLÁDEK JSEM TO NEPSAL TO CO NAPSAL JE URÁŽKA 10 TISÍC POPRAVENÝCH ZA HAIDRICHA, POPRAVENÝCH A UMUČENÝCH Z LIDIC. PŘI NIČENÍ LIDIC SE ÚČASTNILI PROTEKTORÁTNÍ ČEŠTÍ POLICAJTI A ČETNÍCI, TEDY PODŘÍZENÍ TOHO BIENERTA, TAKŽE ŽÁDNÁ HROMADA KECŮ. TEN KDO IGNORUJE MINULOST SE DOČKÁ, ŽE SE BUDE OPAKOVAT,

Odpovědět

16. 11. 2016 (08:04)  –  Redakce PS

0
0

Pane doktore, prosím respektujte obecné zvyklosti slušných internetových diskusí a nepište příspěvky verzálkami (hůlkovým písmem – TOTO JE TEXT NAPSANÝ VERZÁLKAMI). Je to nepřehledné a snižuje to čitelnost vašich příspěvků. Redakce PS děkuje.

Odpovědět

16. 11. 2016 (09:42)  –  JUDr. Josef Šlehobr

0
0

Dobrý den,
Já se omlouvám. Vůbec mne nenapadlo,, že by to mohlo někomu vadit, nebo že to proti nějakým pravidlům. Já jsem to používal protože jsem nemusel mačkat shift u velkých písmen a u háčku. mně to šlo tak lepší a rychleji jsem psal. Ještě se jednou se omlouvám.

Odpovědět

28. 4. 2017 (11:17)  –  JUDr. Josef Šlehobr

0
0

Dobrý den,
nedá mi to, abych občanům Písku znovu nepřipomenul, že včera uváděla stanice CS film Osvobození Prahy bylo tam zaznamenáno zatčení BIENERTA t.j. druhého dědy paní Kaslové.

Odpovědět

Nový komentář k článku

Pro zapojení do diskuze se nejprve přihlašte ke svému účtu.

Nejste-li registrovaným uživatelem, zaregistrujte se zde. Registrace je jednoduchá a rychlá.