Přihlášení

DEMONSTRACE v pondělí 9. 4. v 19 hod u RADNICE V PÍSKU – za5dvanáct

7. 4. 2018 | Redakce PS | Diskuze (6) | Věci veřejné

DEMOKRACIE JE OHROŽENA. UŽ JEN PĚT MINUT! Náš hlas musí být slyšet! Vyjděme do ulic dát najevo svůj nesouhlas! V pondělí 9. dubna v 19 hod. u radnice v Písku.

0
0

Diskuze k článku +

7. 4. 2018 (14:11)  –  JUDr. Josef Šlehobr

0
0

Dobré odpoledne,
kdo to řekl ? Někdo na nás útočí nebo co !!! To, že je Babiš trestně stíhaný víme již od voleb a ještě se nám demokracie nezřítila. Teď to vypadá, že Zeman k Babišovi ochladl a zřejmě bude pověřena jiná osoba sestavením vlády. Může to být i FIALA.
Takže se se vší pravděpodobností jedná rozvíření chaosu. Komu to posloutží.

Odpovědět

7. 4. 2018 (17:00)  –  Ing. Eva Nolčová

0
0

Vážený pane, chápu, že po všech těch letech, kdy občané drželi hubu a krok, jak KSČ pískala, je těžké si zvyknout, že lidé mohou a chtějí vyjádřit svůj nesouhlas s chováním a činy některých politiků, byť demokraticky zvolených. Ale to je základní princip demokracie. Jestliže se ptáte, kdo nám jí bere, tak jste to právě vy! Moc vás prosím, přestaňte svými jedy otravovat veřejný prostor. Pokud s protestem nesouhlasíte, seďte doma a pusťte si Majora Zemana. Děkuji za pochopení.

Odpovědět

8. 4. 2018 (00:52)  –  Luděk Blaha

0
0

Očekávám, že za výzvou takového významu uvidím i jména, popřípadě obličeje lidí, kteří mne vyzývají.
Říká se tomu, tuším, transparentní komunikace. Nebo tak nějak.

Odpovědět

8. 4. 2018 (15:03)  –  JUDr. Josef Šlehobr

0
0

Dobrý den,
já nikomu nebráním, aby šel kam chce, ale tak jak to je formulováno není pro to žádný důvod. VŠICHNI politici v souladu se zastupitelskou demokracií. Tak kde je nějaké porušení ohrožující demokracii. Je to přesně bouře ve sklenici vody. Mně jde, aby bylo zřejmé proti komu nebo za co. To co je shora uvedeno jsou jenom obecné proklamace a ani jeden není ohrožen kýmkoliv.
Majora Zemana dávají na televizích tak často, že to bude zřejmě vynikající dílo až do současném doby. Vy však pospíchejte, aby Vám neunikl PRESIDENT BLANÍK.

Odpovědět

9. 4. 2018 (18:04)  –  JUDr. Josef Šlehobr

0
0

Dobrý den,
musím ještě odpovědět paní Ing. Evě Nolčové. Já jsem pouze uváděl svůj názor a jsem přesvědčen, že se nejedná o názor ojedinělý, alespoň k této problematice. Paní inženýrka to nazvala, že veřejný prostoru otravuji svými jedy, ale ona zase veřený prostor zamořuje letitou nenávistí, při čemž možná právě ona za komunistů vystudovala zadarmo Komunisty jsem niky pískat neslyše, ale vím, že postavili bazén na nejkrásnějším místě v Písku, že na všechno měli peníze. Občané nemuseli žebrat o dotace, že v celé republice nebyli žádní bezdomovci, nebo že nevyhazovali matky s dětmi z ubytoven. Tak jaképak to šířím jedy.

Odpovědět

9. 4. 2018 (21:25)  –  Luděk Blaha

0
0

"na všechno měli peníze"

Vskutku? Ale za jakou cenu!
V každém případě jich nebylo dost na udržení diktatury proleteriátu na věčné časy, a nikdy jinak.

A už se ví, kdo sezval občany na demonstraci v devatenáct nula nula před píseckou radnici?

Odpovědět

Nový komentář k článku

Pro zapojení do diskuze se nejprve přihlašte ke svému účtu.

Nejste-li registrovaným uživatelem, zaregistrujte se zde. Registrace je jednoduchá a rychlá.