Přihlášení

Město Písek má nové oficiální webové stránky

7. 1. 2016 | Martin Zborník | Diskuze (3) | Věci veřejné

Nové oficiální www stránky města Písek

Město Písek má nový oficiální web. Jeho grafika vychází z dříve vzniklého dvojníka Oficiálního turistického portálu města Písek na adrese www.pisek.eu, které vytvořilo a provozuje infocentrum Písek pod Sladovnou Písek o.p.s. Jak se vám líbí nový web města? Je podle vás přehlednější, uživatelsky přívětivější, informačně bohatší nebo vám více vyhovoval původní web, či vám ani jeden nesedí?

Rádi bychom Vás přivítali na nových webových stránkách města Písku" píše ke spuštění stránek tisková mluvčí města Písek Kristýna Barchini na www.mupisek.cz. Byly spuštěny v pondělí 04.01.2016 a jejich hlavním cílem je nabídnout obyvatelům i návštěvníkům města přehlednější a modernější přístup k informacím. Součástí nových stránek je také rubrika dotazy občanů a kvalitnější možnost vyhledávání článků a dokumentů. Těšit se můžete také na odběr novinek. 

Doufáme, že se Vám nové stránky budou líbit."

Zdroj: www.mupisek.cz

0
0

Diskuze k článku +

8. 1. 2016 (08:48)  –  JUDr. Ondřej Veselý

0
0

Vzhled stránek mě nijak neuráží a provázání podoby s turistickým webem města považuji za logické. Co mě však mrzí je naprostá rezignace na fotografie zaměstnanců a zastupitelů města. Uznávám, že někteří kolegové (jak z řad zaměstnanců, tak z řad zastupitelů) nesli zveřejnění své fotografie nelibě. Ale jsem stále přesvědčen o tom, že občan má mít možnost seznat, kdo je jeho úředník či zastupitel.

Odpovědět

8. 1. 2016 (09:31)  –  JUDr. Ondřej Veselý

0
0

Tak se hluboce omlouvám. Bylo mi napovězeno, že je konkrétní kontakt nutno rozkliknout a to funguje:)

Odpovědět

10. 1. 2016 (09:40)  –  Zdenka Jelenová

0
0

Web města zkolaboval na přelomu roku, možná jste si všimli, že byl nějakou dobu zcela mimo provoz, až do prvního pracovního pondělí – a pak už se ho nepodařilo obnovit, proto město (podle jejich vlastních slov) urychlilo spuštění nové verze, která ale ještě nebyla v tom okamžiku úplně dodělaná. Proto např. chybí odkaz na staré stránky, který bývá aspoň zpočátku obvyklý. A proto taky zřejmě naskakovaly a naskakují některé funkce postupně, doufejme, že nebude nic očesáno a web bude dostatečně otevřený a vstřícný občanům!!! Zatím například chybí historie dotazů občanů, vůbec se mi nepodařilo dohledat složení komisí rady města (jsou tam jen zápisy – chválím, že i archivní), atd.

Odpovědět

Nový komentář k článku

Pro zapojení do diskuze se nejprve přihlašte ke svému účtu.

Nejste-li registrovaným uživatelem, zaregistrujte se zde. Registrace je jednoduchá a rychlá.