Přihlášení

Nová možnost: donáška měsíčníku Písecký svět do schránky

2. 3. 2015 | Redakce PS | Diskuze (0) | Věci veřejné

Naši čtenáři se na nás stále častěji obracejí s dotazem, zda je možné objednat si doručování měsíčníku Písecký svět domů do schránky. Doposud distribuujeme naše bezplatné noviny na zhruba 30 míst na území celého města. Jedná se většinou o silně frekventované lokality, kde se noviny během velmi krátké doby rozeberou. S jistotou je i nadále možné si noviny po vydání na přelomu měsíce vyzvednout v Infocentru ve Sladovně, v Městské knihovně v přízemí a v sídle naší redakce č.p. 1 na Velkém náměstí. Ne každý zájemce si však stihne noviny vyzvednout včas. Proto jsme se rozhodli nabídnout našim věrným čtenářům možnost objednat si placenou službu donášky do domovní schránky.

Cena za donášku deseti čísel měsíčníku Písecký svět  v období březen 2015 – únor 2016 (s výjimkou letní přestávky červenec – srpen 2015) činí 150,- Kč. Nabídka se vztahuje na území města Písek, doručení do okolních obcí jsme schopni řešit za příplatek po individuální domluvě. Na vyžádání můžeme zájemcům doručit také starší čísla našeho měsíčníku (15,- Kč/kus). Platba je možná převodem na účet nebo hotově při doručení prvního čísla.

OBJEDNÁVKOU DONÁŠKY DO SCHRÁNKY PODPOŘÍTE VYDÁVÁNÍ MĚSÍČNÍKU PÍSECKÝ SVĚT.

Objednávky doručování do schránky směřujte mailem na adresu myslivcova@piseckysvet.cz, telefonicky na 739 348 550, nebo písemně do naší schránky v přízemí č.p. 1 na Velkém náměstí.

 

Vážíme si vašeho zájmu o naše občanské noviny.

Redakce Písecký svět

0
0

Diskuze k článku +

Článek zatím nikdo nekomentoval – buďte první!

Nový komentář k článku

Pro zapojení do diskuze se nejprve přihlašte ke svému účtu.

Nejste-li registrovaným uživatelem, zaregistrujte se zde. Registrace je jednoduchá a rychlá.