Přihlášení

HLASOVÁNÍ A DOTAZY ZASTUPITELŮM – Zeptejte se zastupitelstva města Písku!

16. 3. 2015 | Redakce PS | Diskuze (0) | Věci veřejné

Jako součást našeho projektu na podporu občanské společnosti nabízejí webové stránky Písecký svět ucelený přehled složení zastupitelstva města Písku s informacemi o veřejné činnosti jednotlivých zastupitelů a jejich klubů a o hlasování ve vybraných zajímavých kauzách. Každý občan tu také může jakémukoliv zastupiteli položit dotaz.

Voliči tak na jednom místě mohou získat velmi přehledné informace o tom, jak je zastupitelstvo rozčleněno, kdo zastává jakou funkci, jak kteří zastupitelé hlasovali v podstatných kauzách i jaké priority si sami stanovili – a jak se jim daří je plnit.

Součástí  je i možnost pokládat jednotlivým zastupitelům prostřednictvím jednoduchého formuláře dotazy, týkající se veřejného prostoru, městského úřadu, občanské společnosti atd. Takže: Sledujte, jak se který zastupitel činí, jak hlasuje. A zeptejte se na cokoli, co vás jako občana města zajímá! Ochotu odpovídat samozřejmě nezaručujeme, ale pevně v ni doufáme :-). Jako první zodpověděl položený dotaz, týkající se plánů města na využití prázdných budov, zastupitel a místostarosta Jiří Hořánek.

Pro položení dotazu není nutné se registrovat. Redakce PS každý dotaz zkontroluje, potvrdí ke zveřejnění a k odeslání příslušnému zastupiteli. Po jeho zodpovězení zastupitelem se odpověď automaticky objeví na webových stránkách. Stejně tak se zde objeví dosud nezodpovězené dotazy.

Odkaz na databázi najdete vpravo nahoře na této stránce – ZASTUPITELÉ – DOTAZY A HLASOVÁNÍ. Na samostatné podstránce OKÉNKO STAROSTKY pak máte možnost pokládat dotazy paní starostce Evě Vanžurové.

 

0
0

Diskuze k článku +

Článek zatím nikdo nekomentoval – buďte první!

Nový komentář k článku

Pro zapojení do diskuze se nejprve přihlašte ke svému účtu.

Nejste-li registrovaným uživatelem, zaregistrujte se zde. Registrace je jednoduchá a rychlá.