Přihlášení

Písek říká NE Ondráčkovi do čela komise pro GIBS

5. 3. 2018 | Martin Zborník | Diskuze (0) | Věci veřejné

NE Ondráčkovi do čela komise pro GIBS

Na velkém náměstí v Písku se dnes v podvečer sešlo více než 350 občanů všeho věku, aby protestovali proti zvolení komunisty Zdeňka Ondráčka za předsedu parlamentní komise pro kontrolu GIBS. Na místě podepsalo 297 přítomných petici na jeho odvolání. Na místě se doslova stály fronty na podpis petice. Jev nevídaný, ale dává nám naději, že nejsme lhostejní k tomu, co se děje kolem nás. Občanská společnost jasně řekla NE Ondráčkovi.

Protestní akce se konaly současně v několika městech ČR. Písek se tak zařadil k městům jako Praha, Plzeň, Hradec, Králové, České Budějovice …

V Písku jako v ostatních městech byl bílými světelnými pendreky z petičních papíru jasně demonstrován nesouhlas s děním kolem pana Ondráčka. 

Co bude dál, to uvidíme. Apatie komunistů k hlasu veřejnosti je také vypovídající. ANO se zdá začíná otáčet svůj postoj na základě legitimního nátlaku veřejnosti. Na shromáždění zaznívaly i negativní ohlasy na postoje hnutí ANO, které je spoluzodpovědné společně s komunisty a SPD za zvolení pana Ondráčka.  

Petiční archy je ještě možné do zítra stáhnout, vytisknout a odeslat organizátorům v odkazu http://www.piseckysvet.cz/docs/petice-ne-ondrackovi.pdf

Podrobná fotoreportáž Martina Zborníka z demonstrace NE Ondráčkovi v Písku

Videa najdete na facebooku Píseckého světa

 

Související článek:

NE Ondráčkovi do čela komise pro GIBS – Písek

Fotogalerie k článku


0
0

Diskuze k článku +

Článek zatím nikdo nekomentoval – buďte první!

Nový komentář k článku

Pro zapojení do diskuze se nejprve přihlašte ke svému účtu.

Nejste-li registrovaným uživatelem, zaregistrujte se zde. Registrace je jednoduchá a rychlá.