Přihlášení

Po prázdninách tištěný Písecký svět opět každé dva týdny – NEPROPÁSNĚTE!

30. 8. 2018 | Redakce PS | Diskuze (0) | Věci veřejné

Po odlehčujícím prázdninovém režimu, kdy vyšla dvě tištěná čísla (můžete dohledat v pdf v našem archivu) vycházíme od září opět každý druhý čtvrtek. Šest tisíc výtisků je vždy obratem distribuováno na Písecku – nejen v Písku a okolí, ale i v Protivíně, Čimelicích, Miroticích, Záhoří, Putimi a jinde. Jsme rádi, že nás čtete, šíříte dál a posíláte reakce a vlastní příspěvky! Všem zájemcům nabízíme i nadále nejlevnější plnobarevnou inzerci v regionu.

NEJNOVĚJŠÍ KOMPLETNÍ ČÍSLO ve formátu pdf: http://www.piseckysvet.cz/archive/pisecky-svet-c.-16-2018.pdf

Distribučních míst už máme veliké množství, ale pokud by někde vznikl nápad na nové místo, tak je možno se domluvit na redačním mailu redakce@piseckysvet.cz.

PŘÍSPĚVKY OBČANŮ: Nadále se snažíme nabízet co nejzajímavější články z různých oblastí veřejného života, ale především otevíráme volnou platformu pro zveřejňování názorů občanů Písecka. Písecký svět přitom zůstává otevřený všem názorovým proudům, neděláme žádnou cenzuru, jedinou podmínkou je, že autor je ochotný se pod svůj text podepsat – v případě zvláštních důvoců je dokonce možno publikovat pod pseudonymem, ale vždy musí autor poskytnout redakci platné kontakty.

KONTAKTY PRO ZÁJEMCE O INZERCI: inzerce@piseckysvet.cz, tel. 739 348 550. Uzávěrka pro inzerenty je vždy v pondělí před tiskem, další čísla vyjdou 6. a 20. září, 4. a 18. října.

0
0

Diskuze k článku +

Článek zatím nikdo nekomentoval – buďte první!

Nový komentář k článku

Pro zapojení do diskuze se nejprve přihlašte ke svému účtu.

Nejste-li registrovaným uživatelem, zaregistrujte se zde. Registrace je jednoduchá a rychlá.