Přihlášení

Pozvánka na veřejnou prezentaci návrhů řešení Žižkových kasáren

8. 1. 2019 | Redakce PS | Diskuze (0) | Věci veřejné

Město Písek zve občany na veřejnou prezentaci návrhů urbánního řešení areálu bývalých Žižkových kasáren, která se koná ve středu 16. ledna od 16 hod v zasedací místnosti Městského úřadu v Budovcově ulici. Využijte příležitosti seznámit se se všemi pěti návrhy a zapojit se do debaty o budoucí podobě zmíněné části města.

<span style="font-family: Arial, " arial="" ce",="" helvetica,="" "helvetica="" sans-serif;="" font-size:="" 13.76px;"="">Jak by mohla vypadat nová městská čtvrť na místě, kde dříve stávaly vojenské objekty? Město Písek oznamuje konání veřejné prezentace návrhů urbánního řešení areálu bývalých Žižkových kasáren na Pražském předměstí. Jednotlivé návrhy představí jejich autoři, kteří budou připraveni reagovat na případné dotazy.

"Cílem urbánních studií je získat územně plánovací rozvahu řešení lokality, která by navrhovala umístění areálu víceúčelové sportovní haly, základní dopravní skelet území, páteřní trasování hlavních řadů inženýrských sítí a jejich napojení na stávající systémy," vysvětluje místostarostka Petra Trambová. 

0
0

Diskuze k článku +

Článek zatím nikdo nekomentoval – buďte první!

Nový komentář k článku

Pro zapojení do diskuze se nejprve přihlašte ke svému účtu.

Nejste-li registrovaným uživatelem, zaregistrujte se zde. Registrace je jednoduchá a rychlá.