Přihlášení

Dotkni se SMART PÍSEK

23. 8. 2021 | SMART PÍSEK | Diskuze (0) | Životní prostor

Pokud se chystáte navštívit městkou slavnost Dotkni se Písku, pak se určitě zastavte u prezentačního stánku Smart Písek. Najdete ho v pátek 27. srpna od 14.00 hodin v Palackého sadech.

Zástupci kanceláře v něm budou veřejnosti představovat projekty, na kterých Smart Písek aktuálně pracuje. „Bude se jednat o pověstné spojení příjemného s užitečným,“ poznamenává vedoucí kanceláře Miloš Prokýšek. „Věříme, že veřejnost naší snahu o bližší kontakt ocení a cestu do prezentačního stánku města si najde. Aktivit na oživení přímého kontaktu mezi radnicí a obyvateli Písku se chystáme podnikat více a tohle je taková první vlaštovka,“ doplňuje Prokýšek.

Tým kanceláře Smart Písek bude ve stánku příchozí informovat například o druhém ročníku participativního rozpočtu města a možnostech, jak se do něj zapojit. Stejně tak se zde bude možné dozvědět, jak využívat sdílená kola Nextbike nebo aplikace usnadňující motoristům parkování v Písku. Stánek bude také skvělou příležitostí probrat se zájemci kanceláří Smart Písek prosazovanou vizi +CityxChange, která si klade za cíl inovovat přístup lidí k hospodaření s elektrickou energií a umožnit obyvatelům města daleko větší autonomii v této oblasti.

0
0

Diskuze k článku +

Článek zatím nikdo nekomentoval – buďte první!

Nový komentář k článku

Pro zapojení do diskuze se nejprve přihlašte ke svému účtu.

Nejste-li registrovaným uživatelem, zaregistrujte se zde. Registrace je jednoduchá a rychlá.