Přihlášení

MÁTE RÁDI KOČKY A CHCETE JIM POMÁHAT? Přidejte se!

23. 10. 2017 | Redakce PS | Diskuze (0) | Životní prostor

Pod názvem Písecké kočky se ukrývá malé útočiště pro kočky bez domova v nejvyšší nouzi, původně zaměřené pouze na poskytnutí dočasného přístřeší kočkám po kastracích. Trvale hledáme domov u hodných a zodpovědných páníčků pro dospělé kočky i koťata. Momentálně máme v nabídce koťata černobílá, želvovinová, černá i mourovaná, viz foto.

Pokud uvažujete o pořízení kotěte či dospělé kočky a umíte si představit, že je to závazek na dlouhá léta, budu ráda, když zavoláte a nabídnete některému z našich chlupáčů domov.

Jsme omezeni prostorem  a hlavně časovými možnostmi. Proto hledám DOBROVOLNÍKA NA INZERCI KOČEK a spolu vedení Fb Písecké kočky. Měl by to být spolehlivý, ochotný, vytrvalý, stresu odolný člověk, který ovládá počítač i český jazyk. Někdo trpělivý, kdo bude opakovaně sdílet inzerci koček po sociálních sítích, zadávat inzeráty a reagovat na Fb. Naším cílem je nehromadit  opuštěná zvířata, ale efektivně jim hledat kvalitní domovy. Kdo byste měl chuť a třeba i další nápad, jak pomoct, neváhejte a kontaktujte mě.

Fb Písecké kočky

777 100 466

 

Fotogalerie k článku


0
0

Diskuze k článku +

Článek zatím nikdo nekomentoval – buďte první!

Nový komentář k článku

Pro zapojení do diskuze se nejprve přihlašte ke svému účtu.

Nejste-li registrovaným uživatelem, zaregistrujte se zde. Registrace je jednoduchá a rychlá.