Přihlášení

Připojte se k Pirátům a společně ukliďme Písek

15. 3. 2017 | Zbyněk Konvička | Diskuze (0) | Životní prostor

Bývalá černá skládka u Smrkovic (ilustrační foto). autor: ŠJŮ - Wikimedia Commons

Stejně jako v minulých letech se i letos Česká Pirátská strana zapojí 8. dubna do akce Ukliďme svět, ukliďme Česko, tentokrát v mnohem větším rozsahu než kdy dříve. Do akce se samozřejmě zapojí i písečtí Piráti. Sraz účastníků bude u Domečku EVO u lávky na Městský ostrov v 9 hodin.

Piráti podporují dobrovolnickou činnost, proto je jim akce tohoto typu velmi blízká. Navíc se přirozeně zajímají o veřejný prostor a ochranu přírody, proto se chtějí této akce zúčastnit. „Rozhodli jsme se, že uklidíme spíše periferie města, nepořádek kolem silnic, okolí kopce Bejčák nebo okolí provozovny Mc Donald. Pokud se sejde dostatek dobrovolníků, rozlétneme se na více míst a bude uklizeno i něco navíc,“ slibuje jeden z organizátorů akce a předseda píseckých Pirátů Martin Brož. Pokud se někdo z Vás rozhodne této iniciativě v Písku pomoci, neváhejte a kontaktujte místní Piráty na e-mailu: cryoman@seznam.cz nebo tel. čísle. 776 844 508, nebo se zapojte prostřednictvím stránek hlavního organizátora UKLIĎME ČESKO

FACEBOOK AKCE

Ukliďme svět, ukliďme Česko je dobrovolnická úklidová akce, která probíhá současně v sobotu 8.dubna 2017 na mnoha místech po celé České republice. Cílem této akce je uklidit nelegálně vzniklé černé skládky i všudypřítomný nepořádek. Na interaktivní mapě je možné si dohledat nejbližší místo, kde se bude uklízet a připojit se. Významný podíl na uskutečnění akce mají také všichni, kteří akci podporují, ať už finančně, materiálně nebo mediálně.

Do úklidových akcí se zapojují lidé ze všech koutů České republiky. Uklízejí studenti, učitelé, politici, úředníci, skauti, důchodci, programátoři, lékaři, prodavači, ekologové, turisti, pankáči … a také Piráti. Zapojte se také a společně udělejme svět čistším místem.

Piráti Písecko

0
0

Diskuze k článku +

Článek zatím nikdo nekomentoval – buďte první!

Nový komentář k článku

Pro zapojení do diskuze se nejprve přihlašte ke svému účtu.

Nejste-li registrovaným uživatelem, zaregistrujte se zde. Registrace je jednoduchá a rychlá.