Přihlášení

Nové dětské hřiště ve městě

15. 10. 2022 | Michaela Šťastná | Diskuze (0) | Vaše názory

Navzdory předvolebním lákadlům na zajímavé body v programech jednotlivých stran se stalo, že „staré“ vedení města rozhodlo o vybudování nového dětského hřiště v Lipové aleji. Městské služby na začátku září vypsaly veřejnou zakázku, předmětem zakázky je vybudování dětského hřiště s osazením dvou navzájem propojených lanových prvků ve tvaru iglú včetně dopadových ploch pro děti od 5 let věku. Nemám představu, kde tam bude, mám představu, co tam bude, jak se dá dočíst v materiálech pro zasedání rady města. Vybudování tohoto hřiště vyjde asi na 1 428 726,- Kč bez DPH.

   Zakázku vyhrála firma ONYX wood, spol. s r.o. https://www.onyx-wood.cz/lanove-systemy/

Právě existence této firmy napomohla mému přesvědčení o tom, že lanová hřiště na Živci prostě postavena být neměla, protože zrovinka tahle firma je dovede postavit ve městě, tedy pro většinu jeho uživatelů na dostupnějším místě. Podívejte se na nabídku firmy, a posuďte sami, zda by nebylo lepší mít takové hřiště mimo přírodní park.

 

    Jak to bude se hřišti pro děti ve městě se dozvíme co nevidět, jen co nám nastoupí do funkcí noví zastupitelé příští týden.

Odkazy na materiály RM a usnesení RM.

https://www.mesto-pisek.cz/assets/File.ashx?id_org=12075&id_dokumenty=47169

 

K bodu 8) Návrh na schválení dodavatele veřejné zakázky „Vybudování dětského hřiště Lipová alej, Písek“

Usnesení č. 572/22

Rada města po projednání schvaluje účastníka ONYX wood, spol. s r. o., se sídlem Žernovická 257, 383 01 Prachatice, IČO: 251 786 44 za cenu 1.428.726 Kč bez DPH, který splnil podmínky účasti ve výběrovém řízení a jehož nabídka byla zároveň podle hodnotícího kritéria nejnižší nabídkové ceny hodnocena jako nejvýhodnější, dodavatelem veřejné zakázky „Vybudování dětského hřiště Lipová alej, Písek“. Jako druhého v pořadí schvaluje účastníka Vše pro Vaše hřiště s. r. o., se sídlem Hnanice

12, 512 63 Hrubá Skála, IČO: 044 436 24 za cenu 1.705.900 Kč bez DPH, který splnil podmínky účasti ve výběrovém řízení a jehož nabídka byla zároveň podle hodnotícího kritéria nejnižší nabídkové ceny hodnocena jako druhá nejvýhodnější, dodavatelem veřejné zakázky „Vybudování dětského hřiště Lipová alej, Písek“.

Rada města pověřuje jednatele Městských služeb Písek s. r. o. podpisem smlouvy.

 

Fotogalerie k článku


0
0

Diskuze k článku +

Článek zatím nikdo nekomentoval – buďte první!

Nový komentář k článku

Pro zapojení do diskuze se nejprve přihlašte ke svému účtu.

Nejste-li registrovaným uživatelem, zaregistrujte se zde. Registrace je jednoduchá a rychlá.