Přihlášení

I v Písku pokračují v úterý demonstrace proti Babišovi

28. 5. 2019 | Redakce PS | Diskuze (16) | Věci veřejné

Demonstrace Babiš

"V úterý 28.5.2019 v 18:30 proběhne po celé republice (kromě Prahy) další vlna protestů za nezávislost justice." Organizátorem je občanská iniciativa Milión chvilek pro demokracii. "Pokud se do té doby premiér neodváží vystoupit v televizní debatě a obhájit své kroky, uskuteční se v úterý 4.6.2019 další masivní demonstrace na Václavském náměstí v Praze. Na tuto akci zveme opět občany a občanky z celé České republiky. Budeme však požadovat už nejen demisi Marie Benešové, ale také demisi trestně stíhaného premiéra Andreje Babiše. Máme toho dost! " Uvádí občanská platforma Milion chvilek pro demokracii v pozvánce na tuto akci.

Odkaz na facebookovou událost v Písku

 

K programu akce dále na facebooku jeden z píseckých oganizátorů Tomáš Úlehla uvádí:

"Jsme rádi, že akci v Písku přijdou podpořit následující hosté:

Mgr. Kateřina Slabová – psycholožka a psychoterapeutka

Ing. Tereza Hátleová – moderátorka, majitelka e-shopu a farmářského obchodu Moje Lhota

MUDr. Vratislav Němeček – radní města Písku a vedoucí lékař ZZS v Písku

Tentokrát to budeme mít i s hudbou, zahraje skupina:

!!! ZÁVODNÍ OVCE !!!

Velice všem děkujeme a těšíme se, že opět přijdete, protože to není jedno!

AKCE PROBĚHNE ZA JAKÉHOKOLIV POČASÍ "

 

 

Pokud se nemůžete osobně zůčastnit , můžete svůj nesouhlas vyjádřit i z tepla svého domova podepsáním petice na Milion chvilek pro demokracii 

CHVILKA PRO REZIGNACI

My, níže podepsaní,
pokládáme za nepřijatelné, aby 70 let po komunistickém puči a 29 let po sametové revoluci byl premiérem naší země trestně stíhaný člověk, vedený jako agent StB. Nebudeme dělat, že je to normální. Chceme, aby se Andrej Babiš vzdal funkce!

 
 


 
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle našich zásad ochrany osobních údajů. Petici můžete podepsat, i když Vám nebylo 18 let.

355 058 Podpisů k dnešnímu dni
 

 

A nebylo to v Písku poprvé:

NEJSME SLEPÍ! Písek demonstrace proti Babišovi 29.4.2019 – cca 150 osob

Videozáznam demostrace z 29.4.2019 najdete na našem facebooku

stejně jako podrobnou fotoreportáž.

Písek se připojí k celostátnímu protestu

V Písku se demonstrovalo proti Babišovi

DEMONSTRACE v pondělí 9. 4.2018 v 19 hod u RADNICE V PÍSKU – za5dvanáct

Písek říká NE Ondráčkovi do čela komise pro GIBS

0
0

Diskuze k článku +

28. 5. 2019 (17:30)  –  JUDr. Josef Šlehobr

0
0

Dobrý den,
je tol stále stejné. Všechny argumenty bych musel opakovat. Ještě jsem se nedočkal ze strany organizátorů (' nyní vím, že se jmenuje Úlehla) kdy a kde Benešová dva roky chválila Babiše. Jak se vyrovnáte s tím, jak Benešovou chválili VESECKÁ, ta z té justiční mafie, že Benešová je poctivý člověk. Také ji chválí profesor Jičínský. Jen na těch demonstracích je padouch a lidi vám věří jako ovce. Ten zrzek z udělá pro prachy všechno. Co Vy pane Úlehlo ?

Podle mne hlavní důvod proč jsou demonstrace je to, že se bojíte, že u soudu nebude Babiš odsouzen tak jej musíte strhnou než to dojde k soudu.

Odpovědět

28. 5. 2019 (18:02)  –  Luděk Blaha

0
0

"Ten zrzek z udělá pro prachy všechno."

Ani jsem si nevšiml, že by měl premier ryšavé vlasy…

Odpovědět

29. 5. 2019 (12:22)  –  Petr Putna

0
0

Máte recht, pane Šlehobře. Já bych na té demonstraci zadarmo s kapelou taky nehrál, ale za mrzký imperialistický žold žida Sorose udělám cokoliv!

Odpovědět

29. 5. 2019 (18:52)  –  ivo voříšek

0
0

Petře jeko vždy skvěle, tomu my sluníčkáři, sorošovci, vítači, neomarxisti, havloidi, lepšolidi zcela jasně rozumíme.

Odpovědět

29. 5. 2019 (18:55)  –  ivo voříšek

0
0

Pardon zapoměl jsem na kavárníky a eurohujery

Odpovědět

30. 5. 2019 (08:18)  –  Tomáš Úlehla

0
0

Vážený pane,

jsem ochoten se s Vámi podělit o radost, kterou mě tyto akce naplňují. Neboť z Vašich nekonečně trapných komentářů téměř u každého článku na PS, mi přijde, že Vám trochu radosti v životě asi chybí.

Mám radost z toho, že se lidé v Písku opět sešli ve větším počtu. Jsem rád, že nám nakonec vyšlo i počasí a lidé přišli vyjádřit svůj názor na současnou politickou situaci. Děkuji moc všem vystupujícím, že sebrali odvahu a ve svém volném čase přišli tuto akci podpořit. Protože to oni sami považují za důležité! Bylo skvělé, že kluci ze Závodních ovcí přišli zdarma zahrát a písněmi vyjádřili svůj názor a občanský postoj. Udělalo mi radost, když jsem kolem sebe viděl lidi, kterým není jedno, jak se jejich premiér chová. V jejich tvářích jsem viděl odhodlání nepodlehnout tlaku reptalů, kteří z poza svých monitorů šíří nepravdy a nenávist. Už jen to že lidé přišli, podali si ruce a usmáli se na sebe, mě naplňuje nadějí, že občanská společnost v ČR stále žije, přestože se ji Klausové, Zemanové a Babišové snaží celou dobu zahubit.

Protesty sílí a přestože je výsledek nejistý, tak už jiní se tyto protesty staly součástí historie ČR a píše se o nich ve světových mediích. Co se týče paní Benešové, tak je dle mého názoru pouze takovým pupínkem na tváři naší nedospělé demokracie. Vzhledem k tom, že je ochotna rychle změnit kabát, podle toho odkud zrovna přízeň mocných fouká, tak pro mě a desetitisíce další lidí nikdy nebude zárukou nezávislé justice. Evidentně máme rozdílný pohled na definici poctivého člověk….

Přeji Vám vše dobré a především více radosti.

Odpovědět

29. 5. 2019 (15:20)  –  JUDr. Josef Šlehobr

0
0

Dobrý den,
sranda musí být i kdyby na chleba nebylo. Mne se Putno nedotknete. Já mám nad psacím stolem fotografii jistého profesora jak drží transparent s textem VY KATOLICKÝ BUZNY ………… Pane Blaha asi máte šedý zákal ten rašavec je z Vodňan.
KDO SE SMĚJE NAPOSLED TEN SE SMĚJE POSLEDNÍ, ALE ZATO NEJLÉPE.
ANO má preference 30,5 % jen demonstrujte za chvíli budou mít 40% a komunisti hlasují a podporují ty nejzásadnější věci a co jste s tím dosud udělali .

Odpovědět

29. 5. 2019 (22:25)  –  Luděk Blaha

0
0

"KDO SE SMĚJE NAPOSLED TEN SE SMĚJE POSLEDNÍ"

Co dodat…
Snad jen, že jsem na tom shromáždění U Slona zahlédl nemálo svých bývalých i současných žáků. A jsem tomu rád.

Odpovědět

29. 5. 2019 (22:35)  –  Luděk Blaha

0
0

Ovšem s těmi buznami se Vám to, pane doktore, nějak domotalo.

Odpovědět

30. 5. 2019 (09:11)  –  Petr Putna

0
0

Vás se Šlehobře opravdu dotýkat nechci.

Odpovědět

30. 5. 2019 (18:10)  –  JUDr. Josef Šlehobr

0
0

Dobrý den,
pane Luďku Blaho věřte, že nedomotalo. Jedná se o obrázek z denního tisku kde C. Putna bratr pana Petra Putny ( kvituji, že se mne nechce Petr Putna dotknout, ale je to za ten imperialistický žold žida Soroše, od Soroše je opravdu mrzský žold, je to i od Lebkowice a z fondu Drahoš. Ty demonstrace něco stojí !), který s tím manifestoval v Praze ( text jsem neuvedl celý z pochopitelných důvodů). Proto jej nechtěl Zeman jmenovat profesorem. Jak jsem jej slyšel v Televizi v Týdnu s presidentem tak toho do dneška lituje.
Pane Blaho Vám nevadí, že demonstrují za lživé důvod ? Jak jste je to učil pravdě. PRAVDA A LÁSKA ZVÍTĚZÍ

Odpovědět

30. 5. 2019 (20:16)  –  Luděk Blaha

0
0

"text jsem neuvedl celý z pochopitelných důvodů"

V některých Vašich sděleních se, pane doktore, orientuji nevalně. Docela by mne zajímaly ty pochopitelné důvody, které Vás vedly k záměně textu 'katolické buzny zdraví Bátoru' za text 'vy katolické buzny'.
Je ale možné, že máte nad psacím stolem jinou fotografii, než znám z internetových zdrojů.

Odpovědět

30. 5. 2019 (18:31)  –  JUDr. Josef Šlehobr

0
0

POKRAČOVÁNÍ:
ale takhle ne.

Pro pana Úlehlu. Hodnotím, že odpověď pana Úlehla, na rozdíl od těch ostatních odpovědí, je inteligentní. Zapomněl jste, ale odpovědět na to na co jsem se ptal již několikrát dříve. TVRDÍTE, ŽE Dr. BENEŠOVÁ CHVÍ JIŽ DVA ROKY BABIŠE. Tak to zveřejněte kdy a kde to bylo a co uvedla. Já vím osobně, že po dobu co byla v advokacii tak nebyla vůbec veřejně činná. Aby to bylo všechno tak jí Piráti vyčítají zprávu zda si je možné objednat trestní stíhání, a že není zveřejněná . Tak tuto zprávu vypracoval advokát Karol Hrádela a projednával jí s ministrem spravedlnosti Válkovou.
Jinak stoupenci spolku Milion chvilek pro demokracii se chovají jako bolševici. Chtějí diktovat názory a požadavky většinové společnosti. I Havel by se jim divil.
PENE ÚLEHLA VAŠE HODNOCENÍ MÝCH PŘÍSPĚVKŮ JE PRO MNE JAKO NOBELOVKA.

Odpovědět

30. 5. 2019 (19:03)  –  Josef Soumar

0
0

Z inteligentních komentářů, kvalitní investigativní práce a citu a respektu k diskutujícím jsme se postupem doby dostaly na úroveň novinek.cz, kde na sebe dospělí lidé od rodin hází poslední nametenou špínu, kterou na svých prazích našli.

Jsem si vědom, že musím sledovat diskuse, abych mohl odpovídat na dotazy čtenářů. V tomto ohledu bych poprosil diskutující nebo administrátora stránek, zda by byl tak hodný a informoval mě na e-mail (soumar.josef@gmail.com) v případě, pokud by mi byl položen dotaz, nebo se diskuse týkala tématu, které je pro mne a ostatní zastupitele důležité.

Odpovědět

31. 5. 2019 (11:32)  –  Petr Putna

0
0

Výzva pro všechny normální diskutující: přestaňme krmit trolla Šlehobra a nechme ho v izolaci nad jeho klávesnicí zalknout se hořkostí nad tím, že jeho milovaný režim před třiceti lety padl, nebo naopak puknout radostí nad tím, že se pokradmu vrací s lidmi jako je Zeman, Babiš a spol. To, že tu bývalý esenbák někoho označuje za bolševika je vskutku úsměvné, ale nemá cenu na to reagovat, stejně jako na 99% blábolů pana Šlehobra. Sbohem, doktore, netěšilo mě s Vámi debatovat, protože jste při každé příležitosti začal vytahovat něco s mým bratrem, což samo o sobě je důvod se s Vámi dál nebavit, protože to se mnou ani s Vámi nijak nesouvisí.

Odpovědět

31. 5. 2019 (15:49)  –  JUDr. Josef Šlehobr

0
0

Komentář byl smazán pro porušení Kodexu přispěvatelů.

Odpovědět

Nový komentář k článku

Pro zapojení do diskuze se nejprve přihlašte ke svému účtu.

Nejste-li registrovaným uživatelem, zaregistrujte se zde. Registrace je jednoduchá a rychlá.