Přihlášení

Vyjádření hnutí ANO 2011 ke koalici ve městě Písku

15. 10. 2018 | Redakce PS | Diskuze (3) | PÍSECKÝ HYDEPARK

ANO 2018

Jak nám sdělil předseda oblastní organizace Jiří Hořánek, ANO 2011 se k povolební situaci v Písku vyjádřilo již 12.října 2018. "Vzhledem k tomu, že trvá bojkot hnutí ANO ze strany ostatních stran, nemáme v současné době žádné aktuální informace, na které bychom mohli reagovat a veřejně je komentovat." Pro úplnost tedy přinášíme uvedené stanovisko.

 

Jsme znepokojeni nad způsobem, jakým vznikla v Písku nová koalice. Od komunálních voleb s námi žádná ze stran oficiálně nejednala a pouze útržkovitě jsme se dozvídali, že kromě Pro Písek a ODS s námi nikdo další nechce jít do koalice. Takový způsob považujeme za zbabělý! Nevíme, zda ostatním stranám vadí něco v našem programu, nebo zda mají výhrady k některému z našich čtyř zastupitelů. Nikdo se nám nedokázal podívat do očí sdělit nám své výhrady! Přitom naše telefonní čísla i emailové kontakty jsou veřejně přístupné.

Jsme připraveni pracovat v zastupitelstvu města i v dalších orgánech města v jeho prospěch a deklarujeme, že své návrhy a názory budeme předkládat jasně a budeme je ochotni veřejně obhajovat. Chceme, aby politická kultura nezmizela z Písku.

Jiří Hořánek – předseda Oblastní organizace  ANO 2011 Písek

12.10.2018 – Zdroj web hnutí

 

Související články:

PRO PÍSEK k víkendovým povolebním jednáním

Piráti jsou nejspíš mimo hru díky svým požadavkům

Piráti: Oficiální tiskové prohlášení k povolebním jednáním – 14.10.2018

Prohlášení KDU-ČSL k povolebnímu vyjednávání

Ohlédnutí za komunálními volbami

Kdo v Písku vyhrál komunální volby 2018

První povolební jednání: Dohodli se, že se asi nedohodnou

0
0

Diskuze k článku +

15. 10. 2018 (14:08)  –  Marie Horažďovská

0
0

Že by další "megapodraz" a "svinstvo" jako v Brně? :) Takže pro připomenutí: politická kultura z Písku zmizela přesně v okamžiku, kdy v roce 2014 hodilo hnutí ANO spolu s dalšími stranami přes palubu tehdejšího vítěze voleb – ČSSD. Také byli tehdy jistě velmi znepokojeni nad způsobem, jakým vznikla nová koalice, ale bohužel moc toho s tím nenadělali… A velmi vtipné je též, když o politické kultuře hovoří člen hnutí, jehož předseda nevybíravým způsobem ječí v Poslanecké sněmovně a uráží své oponenty tak, že na něho podávají trestní oznámení… :)

Odpovědět

15. 10. 2018 (15:11)  –  Luděk Blaha

0
0

Snad že už nastal čas formulovat pár předpokladů, pravidel a požadavků k tomu, abychom byli schopni říci, co politická kultura a kultura komunikace obecně je a co není. I proto, abychom lépe pochopili případnou vyjímečnost či běžnost situace v Písku, a nejen v Písku, včera, dnes a zítra.
Tedy pokud jde i zítra spojovat to, čemu se dnes říká politika s tím, co jsme včera vnímali jako kulturu.

Odpovědět

15. 10. 2018 (16:11)  –  JUDr. Josef Šlehobr

0
0

Dobré odpoledne,
takže situace z roku 2014 se opakuje. Tehdy se všichni sjednotili proti ČSSD vlastně prohlašovali, že to je proti JUDr. Veselému. Tak to teď poznalo ANO, ale již se zase říká, že to je kvůli Hořánkovi, ale asi to bude pravda.

Odpovědět

Nový komentář k článku

Pro zapojení do diskuze se nejprve přihlašte ke svému účtu.

Nejste-li registrovaným uživatelem, zaregistrujte se zde. Registrace je jednoduchá a rychlá.