Přihlášení

Písek + úterý = 6. demonstrace proti Babišovi

10. 6. 2019 | Martin Zborník | Diskuze (4) | Věci veřejné

Demonstrace Písek Babiš

Již po šesté v řadě se v úterý 11.6.2019 od 18:30 uskuteční v Písku u Kameného mostu, a také po celé republice (kromě Prahy), další vlna protestů proti Andreji Babišovi, tentokráte již pod výstižným názvem: Máme toho dost! Demisi! 6. Písek. Organizátorem je občanská iniciativa Milión chvilek pro demokracii. Místní organizátor Jan Říšský k tomu dále uvádí: "Události se daly do pohybu. Teď už je nás tolik, že už nestačí jen demise Marie Benešové. Chceme demisi premiéra. Občanská společnost se aktivizovala a na každou demonstraci přijde pokaždé dvojnásobek lidí. Václavské náměstí už nestačí. Do Prahy ob týden přijíždějí lidé z 1500 obcí po celé republice. Další protesty se uskuteční ve všech obcích kromě Prahy. Písek opět v tradiční čas na tradičním místě. Těšíme se na viděnou!"

Poznánka od MILION CHVILEK PRO DEMOKRACII:

Milí a vzácní přátelé,
PÍSEK se v úterý 11. 6. zapojí do dosud největší vlny protestů za nezávislou justici a proti špatné vládě. Dorazíte i Vy?

Protestní setkání začne v 18:30. Místo: Písek, Starý most na straně U Slona (pravý břeh). Mapu všech zúčastněných obcí (doposud 283 přihlášených) naleznete ZDE.

Facebooková událost: https://www.facebook.com/events/380169619285861/

Uvědomte o tom prosím své přátele a vezměte je s sebou. Každý člověk, kterému to není jedno, se počítá.

Se srdečným pozdravem,
Tým Milion chvilek pro demokracii

P. S. V neděli 23. června v 16:30 se na Letenské pláni uskuteční největší demonstrace od roku 1989. Jste srdečně zváni i tam! Více informací bude na webu.P. P. S. P
etici za odstoupení Andreje Babiše podepsalo k dnešnímu dni:

 v Písku 1439 signatářů + v Semicích 28 signatářů

CELKEM TEDY v katastru správního obvodu Písku to je 1467 (již o 116 více než píseckých podporovatelů hnutí ANO 2011 v posledních evropských volbách)

 Aktuální stav můžete sledovat ZDE.

 

NEMŮŽETE SE ZŮČASTNIT?

NEVADÍ ZAPOJIT SE MŮŽET PODPISEM PETICE CHVILKA PRO REZIGNACI

 

My, níže podepsaní,


pokládáme za nepřijatelné, aby 70 let po komunistickém puči a 29 let po sametové revoluci byl premiérem naší země trestně stíhaný člověk, vedený jako agent StB. Nebudeme dělat, že je to normální. Chceme, aby se Andrej Babiš vzdal funkce!

 
 


 

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle našich zásad ochrany osobních údajů. Petici můžete podepsat, i když Vám nebylo 18 let.

 

384 735 
 
Podpisů k dnešnímu dni
 

 

 

 

0
0

Diskuze k článku +

10. 6. 2019 (17:31)  –  JUDr. Josef Šlehobr

0
0

Dobrý den,
takže jsem se od vás neobdržel odpovědi na své otázky PROČ TO DĚLÁTE KDYŽ O BENEŠOVÉ TO NENÍ PRAVDA A U BABIŠE NEMÁTE VARIANTU B. Takže i když odstoupůí tak se zase vrátí. Jediné vysvětlení je založit chaos až bude možný Kujevský Majdan.

Odpovědět

10. 6. 2019 (21:21)  –  Luděk Blaha

0
0

Jestli měla, a nebo neměla ministryně spravedlnosti odvolat nejvyššího státního zástupce se neví, a vědět nejspíš ani nebude. V každém případě by to za současných okolností šlo už přece jen obtížně. Velmi obtížně.
A za to patří organizátorům i účastníkům protestních akcí poděkování. Moje tedy určitě!

Odpovědět

11. 6. 2019 (16:52)  –  JUDr. Josef Šlehobr

0
0

Dobrý den,
proti gustu žádný dyšputát, ale utíkáte od původních důvodů. Ty byly, že již dva roky před tím než byla jmenována Benešová se pochvalně vyjadřovala o Babišovi a já vím, že i více let před tím se věnovala advokacii a veřejně se nevyjadřovala o nikom a ničem. Další důvod byl ten který šířili Piráti, že napsala zprávu, že se u nás dá objednat trestní stíhání. Potom se ukázalo, že to na žádost svého klienta napsal advokát HRÁDELA A PROJEDNÁVAL TO JEŠTĚ S MINISTRINÍ VÁLKOVOU. Dále jsem se ptal co bude kdyby se jim podařilo a Babiš by rezignoval. Zeman by měl tři možnosti vláda ANO s jiným předsedou vlády, protože ANO je vítěz voleb, úřednická vláda a předčasné volby a ty by zase vyhrálo ANO. Máte jen 47 poslanců, takže koalici by zase dělal Babiš. TAK JSEM SE PTAL PROČ TY DEMONSTRACE. ŽÁDNÁ ODPOVĚĎ A TEDY TY DŮVODY PRO DEMONSTRACE BYLY VYLHANÉ.
Musím Vám pane Blaho odporovat ty demonstrace nic nezachránili. Pokud to někdo tvrdí tak to je pouze obkládaček na bolístku.

Odpovědět

22. 6. 2019 (16:09)  –  JUDr. Josef Šlehobr

0
0

STAČÍ VÁM TO BLAHO. KDYŽ NEVIDÍTE ARGUNENTY TAK POCHOPÍTE LAPIDÁRNÍ ODPOVĚĎ.

Odpovědět

Nový komentář k článku

Pro zapojení do diskuze se nejprve přihlašte ke svému účtu.

Nejste-li registrovaným uživatelem, zaregistrujte se zde. Registrace je jednoduchá a rychlá.